Fuente
🌊штормим сторінки📚 | Офіційно: фільм переглянутоМоя оцінка: 8/10, рівно така ж, як і в книг...
685 Vistas/Alcance
2026-01-06 21:18
Mensaje №9210
🎬📖 Офіційно: фільм переглянутоМоя оцінка: 8/10, рівно така ж, як і в книги ⭐️Я багато чула, що фільм нібито кращий за книгу, але мені так не здалося.Через очевидні й цілком зрозумілі причини (бо все вмістити у фільм нереально) загубилося дуже багато важливих моментів.Мені не вистачило:✨розкриття персонажів✨їхніх передісторій✨і головне того, як поступово зароджувалося тяжіння між Міллі та ЕндіПро Енцо (садівника) взагалі мовчу 😅У фільмі він був хвилини дві від сили, і то з’являвся на фоні, як привид 👻👉Але!У фільмі з’явилася дуже спайсі 18+ сцена 🔥Там, де в книзі поцілунок і вже ранок, у фільмі вирішили піти далі. За це щирий лайк 👍Ще один плюс фільму, жорсткіша й напруженіша кінцівка.Бо саме екшену в книзі мені якраз трохи не вистачало.✨ тому якщо коротко:📖 у книзі — більше деталей і логічніший розвиток подій🎬 у фільмі — більш жорсткий фінал і напруга наприкінціІ тепер головне питання 👀Чи будуть знімати екранізації інших книг?Бо фінал виглядав так, ніби нам лишили жирну затравочку на продовження 😏Якщо читали книгу і дивилися фільм діліться враженнями: що вам зайшло більше і чому? 👇❤️