Fuente
🌊штормим сторінки📚 | Доречі вчора дочитала “Binding 13” 🤪 читала до 4 ранку, а потім ще до ...
771 Vistas/Alcance
2025-09-18 14:39
Mensaje №8795
Доречі вчора дочитала “Binding 13” 🤪 читала до 4 ранку, а потім ще до 6 ранку другу частину почала 😇Початок був з думками (що це за хуйню я читаю і чого її радять так сильно?😵💫), але потім сторінка за сторінкою, розділ за розділом, і 1000 сторінок за 5 днів втоптала✨Чи це було вау? Ні. Чи це було цікаво? Так. Чи плакала? А кінці трохи очі зволожились, але я думаю, що хто більш чутливий прям буде плакати. Загалом головний герой Джонні новий книжковий краш, але він неповнолітній, тому дівчата сидимо на жопці рівно😅 головна героїня Шеннон, масічка скільки всього пережила, але моментами, трішки мене дратувала😬Другорядні герої дуже класні, особливо Ґібсі та мама Джонні ❤️ коли вони зʼявлялися, я просто сміялася в голос. Загалом, прошу, не очікуйте від цієї історії якогось вау ефекту (розумію якїї розфорсили в тіктоці), це типовий буллі роман, але головний герой тут виступає захисником нашої головної героїні😎. Всю книгу вони будуть зʼясовувати хто вони один для одного, їх доля постійно зіштовхувала і в не найкращі моменти, Джонні постійно рятував Шеннон і це прям вже якась закономірність була😮💨 але історія хороша, цікава та має чим вас зачепитиp. s. саме головне відключаємо раціональність при прочитані👀