Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛГБТ НЕ НОРМА 🏳‍🌈❌
Añadido 14 jul. 2024

ЛГБТ НЕ НОРМА 🏳‍🌈❌

@stopthefaggots
Número de suscriptores: 2 121
Fotos: 861
Videos: 128
Enlaces: 271
Descripción:
Розвінчання ліберальних міфів Допомогти з розвитком каналу: https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy
Fuente

ЛГБТ НЕ НОРМА 🏳‍🌈❌ | ХА ХА ХА школота-патріот чому не на фронті!!! - ХА ХА ХА ви і є лгбт!!...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛГБТ НЕ НОРМА 🏳‍🌈❌ ЛГБТ НЕ НОРМА 🏳‍🌈❌ @stopthefaggots
5 470 Vistas/Alcance 2025-04-21 15:02 Mensaje №1489
- ХА ХА ХА школота-патріот чому не на фронті!!! - ХА ХА ХА ви і є лгбт!!! Кому огидні лгбт - той і є лгбт!!!- ХА ХА ХА націоналісти рука Кремля, бо заважають стосункам із Заходом!!!Олександр «Віллі» Самойлович. Той самий юний козак, який у 16 років ходив на протести. Займався спортом, тренувався на вишколах. Виступав за здорові цінності. Був очільником осередку «Правої Молоді». Хотів незалежну Україну. Незалежну не лише від Росії, а й від наркотиків та виродження. Як тільки «Віллі» виповнилося 18 - мобілізувався до 1 окремого штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла. «Віллі» із побратимами писали мені, але в нас тоді ще був закритий набір рекрутів. «Віллі» загинув в боях під Покровськом. …Зараз у нас складні міжнародні політичні процеси. Великдень. Навіть Путін грає в цей день у замирення і чеше язиком про «паузу». Республіканці, серед яких безліч фанатичних християн, прямо заявляють про свої цінності. Що роблять ухилянти, вирожденці, пропагандисти «наркокультури», заброньовані в десятки грантових ГО (визнані державою як «критична інфраструктура»)?Вони на Великдень оголошують ЛГБТ-фєстіваль.Націоналістична молодь виходить на МИРНУ маніфестацію.Що робить поліція?ЛУПИТЬ їх.ЛГБТ-грантожериця Софія Лапіна (удравши в Мюнхен в березні 2022 року) публічно бажала мені смерті. Не понесла поки жодного покарання. ЛГБТ-грантожериця Анна Шмаригіна (втекла закордон з Харкова в 2022 році) публічно поливає брудом і ставить під сумнів державний статус ГЕРОЯ УКРАЇНИ Георгія Тарасенка, який загинув у боях за Харків, очолюючи загін добровольців. Жодного покарання. Держава «не помітила». ЛГБТ-нечистоти поливають брудом, насміхаються з полону азовця-кулеметника Миколи «Фроста» Куща? За що? Лише тому що висловив власну ДУМКУ, що воює не за ЛГБТ, а нормальну Україну. Жодного покарання, видалення ліваків з ефірів, позбавлення «броні» ГО, кримінальні позови в суд. Поцькували «Фроста» шоблою і все. Нуль реакції.Зате поліція побила молодь, яка завтра піде воювати. Зробила плювок в обличчя всіх українців. І навіть коли Мелоні, Дуда, Трамп прямо кажуть, що лівацтво їм чуже. Коли Цукерберг, «Нетфлікс», «Голівуд», Євросоюз скасовує лівацькі квоти - поліція бʼє молодь за мирну маніфестацію проти лівацьких провокаторів.Я вимагаю вибачення і пояснення від міністра МВС. КОМУ ВИ СЛУЖИТЕ?Навіщо перетворюєте Україну на останній відстійник лівацтва та виродження, коли це вже давно не модно і за це не платять гроші?ХТО ЗАМОВИВ ЦЕ ПОБИТТЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ? ПОШИРТЕ.Д Я К У Ю.