Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Принижую русню кожен день Божий ☢️
Añadido 14 jul. 2024

Принижую русню кожен день Божий ☢️

@stopruZZia
Número de suscriptores: 8 826
Fotos: 4,510
Videos: 330
Enlaces: 260
Descripción:
Зв'язок/реклама: @NeZabudemWijnu Підтримка гривнею: 4441114457993796 Або на банку: https://send.monobank.ua/jar/4NtSgfFguw Наш чатік: https://t.me/+cjI8JbwFmqUwY2Ni

👥 Número de suscriptores

8 826
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -42
Promedio/Mes:: -231

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de nombre

Принижую русню кожен день Божий ☢️ 2025-01-03
Принижую русню кожен день Божий ✙ 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Знову безсонні ночі, часті масовані обстріли по віддалених від фронту областях України (а тепер і не тільки України 🤔)На фронті далі продовжується неспокій. Тому прийшов час нового збору для пацанів з 47 ОМБр - завдяки кому (в тому числі) було зупинено наступ на Сумщині. Нагадаю, що 47 ОМБр "Маґура" - це одна з "пожежних" бригад, яких відправляють "гасити пожежі" на найважчі напрямки:- контрнаступ на Запоріжжі; - утримування Авдіївки і потім Покровська;- тепер - Курська офенсива і утримування Сумщини 🫡Давайте їм допоможемо, як і попередні 15 разів ❤️🐴 Для кого: 47 ОМБр "Маґура", як завжди - декільком підрозділам: артилеристам, механікам, зв'язківцям🌍 Куди: на Сумський напрямок📡 Що: - 2 комплекти коліс;- комплект страховки для промислового альпінізму;- зарядна станція + сонячна панель;- 4 антени;- 4 підсилювачі сигналу;- 2 бензопили;- автомобільний обігрівач;- і різні дрібниці: павербенк, автомобільний роутер, датчики наявності мережі, подовжувач на котушці та інше💸 Скільки: 201 329 грн🫙 МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/2sRMPH9KgW💳 ПриватБанк: 5457082257206859💵 PayPal: [email protected] 554 грн зібраних між зборами на Приватбанк і міжзбірну банку закинув відразуВезтиму особисто, звітність, як завжди, на цьому каналіДетальна звітність по поточному збору ТУТЗагальна звітність за весь час ТУТП.С. До речі на фото - одна з двох щогл, на які збирали на минулому зборі №20 😊
Величезна кількість людей не усвідомлює однієї істини: перевага Росії у війні — це не провина жодного (навіть найбільш кінченого) українця. Це закономірність, зумовлена співвідношенням військової потужності та геополітичних факторів.Безперечно, якби наше суспільство й державний апарат були більш свідомими щодо питання виживання країни, ми мали б значну перевагу, і ситуація була б не такою критичною. Проте ключове слово — «якби».У будь-якій державі завжди будуть:🛑Зрадники.🛑Ухилянти різного штибу — люди, які уникають навіть самого поняття обов’язку.🛑Апатичний охлос — населення, яке гордо ниє вечорами на кухні та в інтернеті, але при цьому не приносить державі жодної користі. Цікавий факт: це улюблений ресурс державного апарату!🛑«Вища еліта», яка дорвалася до кормушки. І ще один цікавий факт: якби серед населення не було попередніх трьох категорій, то й ця — з імовірністю 99% — не виникла б.Ці категорії були й будуть у всіх війнах, у всіх державах. І варто визнати: ми просто опинилися не в тому місці й не з тим сусідом. Бо без Росії ця боротьба була б просто постійною працею над собою — як суспільством і як державою.А ще важливіший факт, який варто прийняти: у нас немає іншого вибору, окрім як боротися. Незалежно від того, яким буде підсумок цієї боротьби. У цьому світі ніхто й ніколи не рахується зі слабкими. Ніхто й ніколи не буде зважати на думку лизоблюда — бо він лизоблюд.Передбачити успішний чи провальний фінал війни може лише Бог — або брехун.Висновок простий, хоч і складний у реалізації: робити максимум на своєму місці, змінювати все довкола себе на користь держави.https://t.me/junker_ukr