Fuente
Stich Crypto | Мекс мекс мекс....Лічка як завжди забита, в коментах дофіга людей які ...
2 750 Vistas/Alcance
2025-12-15 15:46
Mensaje №1502
Мекс мекс мекс....Лічка як завжди забита, в коментах дофіга людей які не викупають і не можуть розібратися🟢Почнемо з простого - для чого і як - посиланняВід жовтня на MEXC для різних гео (зараз україна ворк) є нульова комісія торгівлі для торгівлі фючами BTC та ETH з 500х, тобто ми маючи 100$ на аккаунті можемо відкрити позицію 50.000$ в лонг або шорт на фючах не витрачаючи грошей на комісію🟢Як заробляють?Ставлять стоп 1-2% від депу і ловлять швидкий рух в рр 3-10 до стопа, є моменти коли стоп розмазує, але до цього скоро привикаєш, я ETH і BTC останні рази фліпав без стопів, закриваючи руками.🟢Є багато АЛЕ такі як, РК, зняття комси, проблеми з виводом і так даліРК можна попробувати зняти через цей лінк - https://www.mexc.com/support/rc-security-verificationЗняття комси також через нього - https://www.mexc.com/support/rc-security-verificationМожна торгувати як нові так і старі аккаунтиЯкщо будете реєструвати нові аккаунти, я буду відавати всю комісію яку з вас отримаю(якщо знімуть комісію і ви не помітите) - КУС не обов'язковий🤝Моє партнерське посилання - https://www.mexc.com/uk-UA/register?inviteCode=mexc-StichCryptoUPD: вже можна постити