Fuente
Steam UA 🇺🇦 | Шановна Спільното стімерят!Нарешті можемо відзвітуватися за крайній на...
4 120 Vistas/Alcance
2025-12-30 14:30
Mensaje №14892
Шановна Спільното стімерят!Нарешті можемо відзвітуватися за крайній наш збір. Затримка була, бо змінювались першопочаткові потреби. Та за проханням наших Шершнів було обрано придбати найважливіше станом на зараз для них — це РЕБ. Так як труднощі з добираннями на позиції продовжуються і РЕБи, як і автівки, на превеликий жаль, довго не живуть на війні.І до того ж виготовлення РЕБу під замовлення, то справа не одного дня.Також водії мали нагальну потребу в потужному компресорі, яку ми закрили.Тож в сухому підсумку маємо таке.Загалом нашими спільними зусиллями було зібрано суму: 173 081,92 грн.Витрати: 17 099 грн. (компресор) та 1057,50 грн. (доставка).Наша доля в придбанні РЕБ —154 925,42 грн. Повна вартість РЕБу 200к. Тож решту 45 074,6 грн. було докинуто з допоміжної банки комбата Шершнів пана Лютого та бійця Ленінського. Такий збір та закупи вкотре підтверджують, наскільки ми з вами сильна спільнота та як важливо бути завжди на звʼязку з бійцями, щоб точно знати, в чому саме зараз є потреба.P.S: Завтра очікуємо наш річний звіт і рухаємося далі. Дякуємо всім, хто з нами.