Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Станція Уж | Арт-простір | Ужгород
Añadido 14 jul. 2024

Станція Уж | Арт-простір | Ужгород

@stantsiiaUzh
Número de suscriptores: 633
Fotos: 1,150
Videos: 40
Enlaces: 351
Descripción:
• Плейбек-театр • Кінопокази • Творчі майстер-класи • Виставки • Освітні заходи Співпраця @juliareshetar
Fuente

Станція Уж | Арт-простір | Ужгород | Перформанс, який мав би відбутись 24 лютого 2022 року, але відбудеться...

Logotipo de la comunidad de telegram - Станція Уж | Арт-простір | Ужгород Станція Уж | Арт-простір | Ужгород @stantsiiaUzh
1 400 Vistas/Alcance 2025-05-29 08:12 Mensaje №1134
Перформанс, який мав би відбутись 24 лютого 2022 року, але відбудеться 2 червня 2025.Не дивуйтеся, що на фото немає знайомих вам облич. Це Генек. Наш друг, колега, плейбек-музикант, наразі — військовий 153 ОМБр. І цей вечір буде особливим.Ми збираємось на плейбек-перформанс не у звичні вихідні, а в понеділок — бо тільки в цей день можемо зібратись разом. І найголовніше — в цей день з нами буде Генек, з яким кілька з нас ще до повномасштабного вторгнення грали разом у театрі «Живе Дзеркало» в Харкові.Востаннє ми бачилися 23 лютого 2022 року. Наступного дня мала бути репетиція, але світ пішов зовсім іншим шляхом.Зараз Генек — на фронті. І саме у свою відпустку він приїжджає, щоби зіграти з нами. Зустрітись з вами. Побути на сцені. Побути в плейбеці.Цей перформанс — про зв'язки, які не рвуться. Про спільність, яка триває крізь роки, міста, тишу і війну. Про те, як сцена поєднує.І ми так хочемо, щоб ви були з нами. Так, це понеділок. Так, це не завжди зручно. Але...продовження в коментарі 👇