📃 Звітуємо про європейський тур Володимира Жогла та Іллі КлимаНарешті можемо прозвітувати про благодійні кошти, які хлопцям вдалося зібрати на користь Обʼєднаних Сил Оборони за 20 міст та 21 концерт в Європі. Отже загалом було зібрано 1 806 058 грн для військових. Кошти розподілені так:✔️ 570 000 грн готівкою передали на потреби 24-го прикордонного загону✔️ 530 000 грн також готівкою було передано на потреби спецпідрозділу «Вовкулаки»✔️ 348 543 грн закинули на Єдинозбір Фонду Притули✔️ 3010,90 $ було передано на потреби Третьої Штурмової бригади ✔️ 87 000 грн та 63 000 грн передано бригаді Іллі Клима в Нацгвардії на потреби в амуніції ✔️ 32 000 грн передано на ремонт авто для бригади Сергія Полупана ✔️21282 грн пішли на збір глядачів, які принесли свій лот на концерт✔️9479 грн та 7236 грн передано на пальне для підрозділів СБУ на Херсонському напрямку Дякуємо вам, що підтримуєте військових, берете участь в благодійних аукціонах та ходите на український стендап! 💙Скріни в коментарі, відео від військових згодом
🎉 Сьогодні свій день народження святкує Богдан Слепокура — людина, яку за час існування Stand Up Battle Club ви могли бачити на сцені події всього один раз, у подкасті — теж лише один раз, зате майже на кожній події в Cult Comedy Hall і беззаперечно на кожній події Stand Up Battle Club.Саме про таких людей найчастіше не знають глядачі, хоча без них не було б усього того, що вони бачать. Без цього чоловіка ми б точно не були тут сьогодні — у такому складі, з такими можливостями та з такими амбіціями. І ми впевнені, що український комедійний YouTube-простір теж багато б втратив.Він щиро радіє кожному новому підписнику, переживає за кожне відео, знає чи не всіх наших патреонів та спонсорів, адже не раз власноруч прописував кожне ім’я для подяк у випусках. Він не читає великі робочі тексти, змінює «тз» одразу після виконання, відписує усім «раз в ніколи» та скидає правки з улюбленим словом «ТЕРМІНОВО». Він той, хто включається в будь-який процес, навіть коли його ніхто про це не просить. Особливо коли не просить.Наш продюсер, очільник, лідер і просто Вища Адміністративна Ланка.Богдане, з днем народження! Бажаємо, щоб сил вистачало на всі твої ідеї, щоб поруч завжди були люди, які готові їх реалізовувати, а результат незмінно перевершував очікування. Сьогодні всі вітання — для тебе 🥳
Звіт. Дякую усім причетним. Відео/фото звіти від військових буду кидати в коменти по мірі скидання.500 000 - 24 прикордонний загін на Наземні станціі VYRIY 19 FPV окуляри SKYZONE SKY04O PRO;Біспектральні камери відеоспостереження475 000 грн на Спецпідрозділ Вовкулаки на дрони та комплектуючі325 000 грн 118 бр ТРО Еко фло,генератори, зарядні пристрої255 000 грн для 125 окрема важка механізована бригада 3 армійського корпусу123 000 грн на "Писець" для Юри Короля102 000 грн "Герой CAR"100 000 грн на ремонт авто і розхідники Вадима Барабухи80 000 грн Розхідники для бригади "Чорний ліс"50 000 на антени для 24 ОМБр50 000 грн "Янголи АЗОВу" для тих хто повернувся з полону50 000 грн на відновлення та лікування поранених збір Азов» Лимана50 000 грн на ремонт авто, пальне та такмед hamster evac crew "Госпітальєрів"39 500 на кабіну для РЛС 164 радіотехнічна бригада25 500 грн на ремонт авто дял бригади Полупана6800 грн на зібр від стендап Черрі4700 грн на Дрони для 68 Окремої артилерійської бригади
От, нарешті в коментарі на ютубі прийшли поціновувачі "Аделіни" і пишуть мені, що це "неймовірна серія", яка піднімає дуже важливі питання торгівлі людьми, насильство, психологічні травми 🤦♀Ага, а також надзвичайно важливу тему міфічної зазубреної викрутки, на думку авторки, "розробленої армією США" спеціально для тортур, яку позитивний головний персонаж вганяє в тіло чоловіка, якого катує і вбиває за те, що він переспав з об'єктом пристрасті головного героя, за її власної ініціативи і згоди.Логічно, що це за секс за згодою, коли в планах персонажа спочатку прлкрастися до неї вночі і зґвалтувати її пістолетом, потім прокрастися до неї вночі, зв'язати, заклеїти їй рот і згвалтувати, потім надрочити їй на обличчя, а в кінці одружитися. Бо це любов.А персонаж хороший, бо він бореться зі страшними педофілами, які не можуть визначитися, чи вони їбуть дітей, чи вони їх вбивають, чи пускають слину на всіх дітей в кафе — не до цього, головне, щоб вони були максимально страшними і хтонічними, тоді наш садист, гвалтівник і переслідувач молодець — він з ними бореться. Як? А так, в нього абсолютно нікому непомітна хакерська компанія із невеличкою приватною військовою компанією докупи, підвал, обладнаний для тортур, а всіх випущених від торгівців дівчат він просто відвозить автобусом в лікарню, щоб їх потім роздали батькам 😒А тих, в кого батьків немає, він селить в якомусь будиночку і ростить. А американський уряд, дарма, що придумує такі страшні тортурні викрутки, нічого не помічає, і нічому не дивується. Якби не головний герой, там би в Сіетлі взагалі одні педофіли б і жили.Так шо, він молодець, зараз швиденько відріже руки вбитому і відправить їх своїй пасії, і знову піде рятувати світ.Хороша книга, пізнавальна. Хоча, звісно, краще б авторка погуглила б викрутку зі страшною назвою, а також декілька синонімів і якісь ще драматичні засоби, крім гріму та дощу в напружених моментах 😐Фотку викрутки додаю
2025 рік для Stand Up Battle Club і Cult Comedy Hall — це не лише концерти, зйомки та солдаути. Це передусім про людей, які були поруч увесь рік і разом з нами робили важливі речі 🥹Завдяки вам — глядачам, підписникам, комікам, гостям і друзям — у 2025 році нам вдалося зібрати 11 455 527 грн. Усі ці кошти були спрямовані на підтримку Обʼєднаних Сил Оборони України. Частина коштів з проданих квитків, вподобайки під відео, донати чи ставки на аукціоні — все це перетворювалося на реальну допомогу тим, хто щодня боронить нашу країну.Дякуємо всім, хто дивився наші шоу та підтримував нас на YouTube, донатив на збори, ставив вподобайки, коментував і ділився відео, приходив на стендап і був частиною живих подій, змагався в аукціонах і підтримував ініціативи 💙Окрема подяка всій нашій великій команді, яка організовувала концерти, працювала за лаштунками та брала участь у зйомках 🎬Дякуємо всім комікам і запрошеним зіркам, які виходили на сцену, підтримували збори та вкладали свій час, гумор і серце!Це наш спільний результат.І ми щиро вдячні кожному, хто був з нами у 2025 році 🤍#СБК #StandUpBattleClub #CultComedyHall
🎉 Нам 9 років! 🎉Рівно 9 років тому відбувся наш перший стендап-концерт.Без великих цифр, без мільйонів переглядів — зате з великою вірою в комедію, людей і сцену.Сьогодні STAND UP Battle CLUB — це не просто клуб.Це спільнота, яка росте разом із вами ❤️🙏 Дякуємо глядачам, які приходять у зал, купують квитки, сміються, підтримують і проживають кожен виступ разом із нами.🙏 Дякуємо тим, хто дивиться нас онлайн — у YouTube, TikTok, Instagram, Facebook, Threads і Telegram. Ви розширили нашу сцену до масштабів країни й світу.🙏 Окрема подяка комікам, які створюють цей контент: пишуть, ризикують, перевіряють жарти, помиляються й знову виходять на сцену. Саме ви — серце цього клубу.За ці 9 років ми виросли до таких цифр:🎤 Майже 400 організованих виступів щороку▶️ 4 YouTube-канали:• STAND UP Battle CLUB — 203 000• СТЕНДАП БАТЛ КЛУБ + — 25 000• АХ СТЕНДАП — 13 000• CULT Comedy Hall — 4 900📱 3 TikTok-акаунти:• STAND UP Battle CLUB — 218 000• Стендап Батл Шоу — 157 000• STAND UP Battle PODCAST — 37 000📘 Facebook-сторінка — 107 000📸 Instagram, Threads та Telegram-канал — щоденний живий контакт із вами🔥 У середньому 30–70 мільйонів переглядів щомісяця у всіх соцмережахІ все це — завдяки вам.Тим, хто був із нами з першого ряду.І тим, хто приєднався вчора.9 років — це тільки початок.Далі буде ще гучніше, сміливіше і смішніше 💥Дякуємо, що ви з STAND UP Battle CLUB ❤️
🧳 ЗВІТ ЗІБРАНИХ КОШТІВ В ТУРІСьогодні з нагоди Дня Волонтера ми вирішили прозвітувати про кошти зібрані в стендап-турі в рамках Шоу Історій. 14 міст та 15 концертів. 824 111 грн було задоначено для Об'єднаних Сил Оборони. З них 100 452 грн Stand Up Battle Club та коміки додали від себе. А також 114 200 грн з цієї суми ми згенерували завдяки Vandal Shop, адже вони надали нам лоти на аукціони від бригад, яким вони допомагають.Усі кошти розподілилися на такі потреби:✔️216 600 грн готівкою передали на потреби Чернівецького підрозділу Національної гвардії України,які виконують завдання в гарячих точках на сході держави✔️168 542,77 грн пішли на наш збір на дрони для 118 окремої бригада ТРО, Командування ССО Південь на дрони, мавіки, тепловізори✔️111 111 грн пішли на комплекти для спорядження бойових частин FPV дронів-камікадзе для 5 ОШБр✔️75 670 грн також пішли на наш збір на дрони для 118 окремої бригада ТРО, Командування ССО Південь на дрони, мавіки, тепловізори✔️49 000 грн також пішли на наш збір на дрони для 80 ОШБр✔️42 000 грн пішли для 1 бат 80-ї ОДШБР для транспортування авто на ремонт та після назад у підрозділ для виконання бойових задач✔️40 000 грн пішли на збір Володі Андрєєва на рацію ббс 160 ОМБр✔️30 000 грн пішли на збір для 3 армійського корпусу на збір, який ми підтримали✔️25 800 грн пішли на закупку шин та каталку для МЕДЕВАК нашому другу, який зараз виконує завдання бойового медика Юрію Королю✔️23 900 грн пішли на збір для допомоги 2 батальйону 55 полку, на ремонт авто і закупки обладнання для виконання задач в Донецькій і Сумській областях✔️20 000 грн пішли на збір на теплову пушку для НГУ✔️8 000 грн пішли на збір на авто-пікап для найефективнішого з точки зору знищення ворога підрозділу 151 ОМБр - Батальйону Безпілотних систем✔️7 500 грн пішли на збір на тканину для сіток✔️5 988 пішли на збір на FPV-дрони для 118 бригади, яка виконує бойові завдання на Донецькому напрямкуСкріни про донати будуть в коментарі до цього допису.Ми щиро дякуємо усім, хто приходив та приходить на наші події, саме цим ви підтримуєте не лише українську стендап-комедію але й наших військових! 👊🏼
💭 Історія про пиво і дівочу доброту«2021 рік, я на першому курсі, навчаюся в політесі в житомирі, сам я з сусіднього міста Коростишів, ось недавно з декілька днів тому був типу перший дзвоник, всі з групи один з одним знайомляться по троху, і знайшовся один який вирішив, що випити після пар посеред тижня то гарна ідея, я за любу ідею за, мені аби весело було, ми взяли пива, взагалом по 2,5 літри на людину, нас було всього двоє, і ще по гаражу аби було ще на всяк випадок. Сіли на алеї коло вежі, а в нас така гарна алея, з ейфелевою вежею, коло університету. Білий день, друга чи може третя година дня, ми сидимо пʼємо на алеї пиво, а я до цього майже не пив, мені стало зле, капець як зле, і далі був діалог:- я всьо, ще трохи і буду блю..І в цей момент я просто випускаю все що зʼїв на алею, білий день, боже як згадую зараз, жах і стидоба🙊Одногрупник поняв шо з мене собутильнік мʼяко кажучи гівняний, сказав шо збираємось і розходимось, але куди діти гара? Я почав розказувати шо можна роздати дівчатам на алеї, вони таке люблять, але ні, він вирішив шо в портфель і в кімнату, пішов в кімнату по портфель, туди цей гараж, в склі (запамʼятайте, це важливо) і ми пішли. Були в такому стані, що вже не бачили обличь людей просто, і от недалеко від гуртожитку нізвідки, мені дають воду, я просто став і на оцій пʼяній мові запитую:- це за шо?Дівчата, мабуть мого віку, не знаю, відповідають мені мʼяко, і типу з турботою.- ми бачили тобі пагано на алеї то вирішилипринести води- дякуюІ пішов далі, пʼючи воду. Уже пройшло чотири роки, я отримав диплом, але і досі, курва, не знаю хто ті дівчата! Дівчатка, якщо ви раптом прочитаєте це, дякую вам велике!»Історія з коментарів на YouTube під випуском «Студентських історій».А ми дякуємо за ваші історії у коментарях💙
Сьогодні останній день донату за місто 😎Чекаємо фінальні інвойси, щоб підрахувати суму за тур. Так, 36 концертів це багато чеків. Я сам хотів би швидше, повірте, поки я пишу цей пост мене чекає Панам, бо ми їдемо з Найт-Сіті.Отже, список міст. Лідер з відривом після двох концертів - Лондон. Також Варшава після другого концерту обходить Краків. Але якщо брати лише донати на банку, то лідер взагалі Харків 😍. Ви можете востаннє закинути донат за місто, щоб ваша гривня увійшла в історію цього рекордного туру. А топ-донатер у кожній банці (а це 17 людей) виграє онлайн-зустріч зі мною. Відповім на всі питання, розкажу за тур, обговоримо Діабло 2, аніме, геополітику, що захочете. Є банки, на яких зараз топ-донат це 300 грн, тож думайте 😉Рейтинг 🏘️Лондон Амстердам ВаршаваКраків Стокгольм ЛісабонБерлін Порту КопенгагенЦюрих Відень Валенсія Вроцлав Дублін Баночки-міста 💸: https://linktr.ee/new2809Від Валенсії до Берліну все дуже щільно йде, там 5-10к грн можуть перевернути таблицю з ніг на голову, Лісабон впритул до Стокгольму, а Варшава майже перебила Амстердам 😱До речі, якщо ви не клієнт монобанку, вказуйте дані для звʼязку, щоб ми вас найшли якщо топ-донат. У Васі Байдака продовжується тур, він дізнається фінальну суму і буде продавати пісню Beyoncé - Single Ladies голосом Януковича, щоб перебити мене. Тому ви своїм донатом можете задати йому планку вище, щоб Вася її перебив і СОУ отримати ще більше донатів. Всі у виграші, тож велком до банок. А в мене ще доповнення Примарна Свобода.
Звітуємо за кошти!Це гроші зібрані на Культурній Обороні(179) та аукціоні у Львові 28.06.2025.Банка ще не закрита — залишилось зовсім трішки :) Але кошти вже були потрібні, тому ми розподілили по 27 500 грн на:Підрозділ 1. Збирають на комплектуючі до літій-залізно-фосфатних акумуляторів для станції радіоелектронної боротьби РЕБ. 1 бат 54омбр. Зараз на Сіверському напрямку.Підрозділ 2. Збирають кошти для допомоги підрозділу аеророзвідки 3 ОшБ на Купʼянсько-Лиманському напрямку. Кошти акумулюються на ремонт автівок, купівлю обладнання та розхідників для дронів.Підрозділ 3. Збирають на комплекти для спорядження бойових частин FPV дронів-камікадзе для 5 ОШБр. Щоб військові могли ще ефективніше знищувати ворога на Краматорському напрямку.Посилання на банку залишаємо тут — наразі залишилось 17 499 грн. Якщо ви ще не донатили цього тижня — саме час це зробити.Серед тих, хто задонатить від 200 грн, ми розіграємо ще два призи — щойно Дзюнько повернеться з Квасилова :) Віримо, що до того часу ви вже закриєте банку 💪Дякуємо, що довіряєте нам!(Скріни у коментарі під дописом)