Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сталевий Пірат Вітя 🏴‍☠️🦿
Añadido 06 ene. 2025

Сталевий Пірат Вітя 🏴‍☠️🦿

@stalnoypirat
Número de suscriptores: 182
Fotos: 53
Videos: 10
Enlaces: 3
Descripción:
Блог про моє життя на одній нозі, життя під час війни, мої хобі, думки та поради. Розкажу якомога вести активне життя з інвалідністю.
Fuente

Сталевий Пірат Вітя 🏴‍☠️🦿 | В очікуванні операції (Частина 2)...Навесні, після кількох візитів до ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Сталевий Пірат Вітя 🏴‍☠️🦿 Сталевий Пірат Вітя 🏴‍☠️🦿 @stalnoypirat
487 Vistas/Alcance 2025-01-24 20:12 Mensaje №67
В очікуванні операції (Частина 2)...Навесні, після кількох візитів до лікаря та знімка, з'ясувалося, що у мене з'явилася невромва та невеликий остеофіт, але нічого серйозного, що вимагало термінової операції, і після консультації з лікарем та протезистом, мені тимчасово вирішили проблему поправками в протезі.Я не хотів поспішати з операцією, тому що наставало літо, я регулярно тренувався, і я не хотів знову робити паузу на 2-3 місяці відновлення.Біль постійно був присутній після великих навантажень, але було терпимо. Я намагався робити паузи на кілька днів без протеза, щоби не навантажувати ногу.Але на додаток до цих проблем, я ще невдало впав на куксу. Найсмішніше, що вдома (за своєю тупою необережністю). Це іноді трапляється, і болісно🥴 ​​але я не став надавати занадто цьому значення спочатку, незважаючи на те, що кукс набряк і пару тижнів було помітно важче одягати протез та ходити без болю. Але я вважав, що це все пов'язано з невромою, і що взимку займуся цією проблемою і все обійдеться без складної операції. До того ж я був повністю занурений у нову роботу та не хотів одразу йти на лікарняний.І ось через кілька місяців мені роблять знімок, і з'ясовується що кістка благополучно і незворотно деградувала і декальцинувалася...🤯Рентген виявив гострий шматок на тому місці де півтора роки тому був красивий тупий кінець кістки.Крім цього, після МРТ з'ясувалося, що м'язи знову "відклеїлися" від кістки, і замість правильної "подушки" атрофованих м'язів, які охороняють кістку в правильній культі, у мене кістка по суті була не захищена і поступово від ходьби в протезі та навантажень стерлася.Підсумок:Потрібно видаляти ще 3-5 см кістки. Хірург обіцяв зберегти якнайбільше, але точно ніхто не знає і буде ясно вже під час операції.Так само, мені виправлять і прикріплять до кістки м'язи, та видалять неврому.Я звичайно засмучений що втрачу ще шматок кістки, тому що кожен сантиметр важливий для протезування та активного життя. Але після консультацій з кількома лікарями, всі згодні, що без операції цю проблему не вирішити. І якщо відкладати, то є ризик втратити чи не всю кістку.Так що в мене настрій позитивний і я вірю в зміни на краще.Здоров'я всім, бережіть себе і не відкладайте профілактичні огляди 🙏Якщо я щось незрозуміло пояснив, не соромтеся з питаннями.