👁 699
24-11-06 15:59
🌿Тиждень екології від Студентського самоврядування: підсумки та подальші заходи♻️🙋З ініціативи Студентського самоврядування Університету 1 листопада стартував Тиждень екології — важлива подія, спрямована на підвищення обізнаності студентів щодо охорони навколишнього середовища. Такі екологічні заходи допомагають не лише поглибити знання, а й розвивають практичні навички екологічної відповідальності.🗓Програма Тижня включала насичені тематичні дні:День 1: Конкурс екологічних слоганів та плакатівДень 2: Фотовиставка в Instagram "Екологія очима студентів"День 3: Еко-кінофестивальДень 4: Еко-арт виставкаДень 5: Еко-брейн-ринг
На п’ятий день відбувся еко-брейн-ринг, де команди змагалися у знаннях про природу та виконували завдання з екологічних навичок. Серед завдань були: питання на екологічну тематику, тематичний кросворд, фільтрація води за допомогою активованого вугілля, а також сортування сміття.Чотири команди представляли різні факультети:🌱Факультет здоров'я людини,🌱Факультет інформаційних технологій та електроніки,🌱Аграрний факультет,🌱збірна команда Факультету інженерії та Факультету транспорту і будівництва.🏆Перемогу з напруженим результатом здобула команда ФІТЕ, набравши 38 балів, випередивши команду ФЗЛ лише на 0,5 бала. Переможці отримали екологічні призи — стильні шопери та натуральні бомбочки для ванн з екологічно чистими ароматами.📣Проте Тиждень екології ще триває! Вже відбулася онлайн-вікторина на платформі Kahoot. Попереду — День 7 із міні-буккросингом та фінальний день 8 листопада, коли відбудеться урочисте нагородження переможців. Захід розпочнеться о 14:30 на третьому поверсі у просторі Студентського самоврядування за адресою вул. Ореста Васкула, 54.