Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Список Міклушки
Añadido 06 dic. 2025

Список Міклушки

@spysok_milkushky
Número de suscriptores: 185
Fotos: 1,680
Videos: 244
Enlaces: 1,060
Descripción:
Канал про колаборантів, зрадників, корупціонерів, схеми аферистів та іншу наволоч. Діліться новинами з друзями, аби вся падаль відповіла за свої злочини - https://t.me/spysok_milkushky

👥 Número de suscriptores

185
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 174 25-11-16 22:54
Мав цікаву пригоду поки добирався додому сьогодні ввечері: Вийшов від друзів, Nord Division в навушнику, чалапаю мимо Стрийського ринку і до Консульства. Викликав таксі, чекаю. Мав чекати таксі 4 хв., чекав повних 10-ть. Окей, не біда. Настрій подихати і послухати. Приїжджає пані Любов. Присідаю, вітаюсь: -Доброї ночі!Діалог навʼязується....-Ой, та добру ніч мені вже мусара зробили.-А що трапилось?-Та я дівчинку на Автовокзал на Стрийську везла, її автобус вже пів години чекав. То я їхала по Стрийській 120-130. А вони, мусара, мені 510 гривень штрафу впаяли. Ну от не підараси? Доїбались на рівному місці.-Так Ви ж порушили, отримали штраф, що не так? Дівчинка хай би й оплатила.-А чого вони по четверо в екіпажі їздять? Від армії ховаються? Від війни?-Лють і Хижак воюють, це як мінімум. А Ви краще знаєте скільки їх має бути в екіпажі?-Та я жизнь прожила, а ти мнє тут расказиваєш, я в Росії їздила, в Європє їздила, а тут дакалупуютса! Пусть он діти депутатів воюют! Тоді справєдлівость будє! (завжди в цей момент згадую Леоніда Княжицького, сина Миколи) -Ваш чоловік де служить!?-Умєр.-Син!?-У мене дочь.-Дочь чоловіка має?-Он інвалід, йому нєззя. Он хатєл, але не взяли, чєсна, діабєт! -У мене язва (далі перераховувати не стану)- Но єслі сєрйозна, то вінават Зєлєнскій, ФОПав убіл, задушил. Садавой ваш...(далі не розібрав, чим останній завинив комусь, окрім львівʼян)Завіса. Вийшов з таксі. Моралі не буде.