Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гуляйпільський_Spotter
Añadido 06 dic. 2025

Гуляйпільський_Spotter

@spotteriano
Número de suscriptores: 2 786
Fotos: 2,760
Videos: 2,380
Enlaces: 1,340
Descripción:
Бійся Бога та хлопців з Гуляйполя.
Fuente

Гуляйпільський_Spotter | Гуляйпільці,Успенівці,доки мовчати будемо та боятись?люди які при мирн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гуляйпільський_Spotter Гуляйпільський_Spotter @spotteriano
907 Vistas/Alcance 2026-03-04 22:33 Mensaje №10361
Гуляйпільці,Успенівці,доки мовчати будемо та боятись?люди які при мирному часі нас за гамно рахували і дивились на нас з 10поверху егоїзму,тепер приїжають на новеньких автівках з салону за гуманітаркой,улибаються,спілкуються,не пропустять жодної коробки.А самі мільйонери)Прикол в тому що на Махновщині мали купу влади та бізнесів,користувались тим що роботи не було в людей і платили копійки за титанічний труд звичайного народу.Тепер маючи за пазухой по 15авто з салонів,техніки купу за мільйони -мільʼярди ведуть себе так наче їх сам бог поцілував)Не пропускають жодної видачі макаронів,у всих виплатах приймають участь,компенсації на житло поотримували!)А як же,самим бідним все саме краще)Я скоро почну писати прізвища)Бо я самий обіжений,вже 3місяці гуманітарку не отримував.Хочааа, мені і правда ніхто останнім часом не телефонує її отримувати,та і різні компенсації я впевнений що є про які я не знаю.Та я не про те,перебʼюся.Я про те що сука ті хто з звичайних людей знущався в свій час бо землі купа було чи ще чогось,ті в кого ну точно все заєбісь було,ті на праці в яких люди повинні були з шкіри лізти щоб з роботи не поперли,вислуховувати різні приниження щоб лиш би зарплату нормальну заплатили,ті хто себе богами почували,зараз мають совість брати ту коробку макаронів.І це не від того зо жрати їм нічого,це від того що люди то такі гнидяві самі по собі.Ви знаєте таких людей?)Пишіть в коментарі не бійтеся)