Fuente
Гуляйпільський_Spotter | Ця блювота"Наришкіна" (глава "служби зовнішньої розвідки РФ") про ядер...
583 Vistas/Alcance
2026-02-24 15:19
Mensaje №10109
Ця блювота"Наришкіна" (глава "служби зовнішньої розвідки РФ") про ядерну бомбу для України є достатньо логічним з точки зору ходу та змісту нинішньої війни.Згадайте відповідну заяву Путіна."... Росія не допустить появи в Україні ядерної зброї і буде використовувати всі наявні засоби ураження у разі її отримання. Про це заявив президент РФ Володимир Путін, відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції в завершенні свого державного візиту до Казахстану.Як ви думаєте - на рівні здорового глузду - якщо країна, з якою ми фактично зараз ведемо бойові дії, стає ядерною державою, що нам робити? У цьому випадку використовувати всі - я хочу це підкреслити, - всі наявні в розпорядженні Росії засоби ураження. Всі", - сказав президент РФ..." (с) 28-29.11.2024.Повідомлення агентства Anadolu (турецькою Anadolu Ajansı, скорочено AA) - міжнародне інформаційне агентство зі штаб-квартирою в Анкарі, Туреччина.Будь-яку власну подальшу дурницю необхідно "аргументувати"...Принаймні, ззовні. Але кремлівці завжди робили і продовжують робити це надзвичайно "по тупому".Адже очевидно, що війна проти України НЕ ДАЄ Кремлю бажаних результатів, а її подальше затягування загрожує самому Кремлю...Чесно кажучи, я думав, що в цьому сенсі він все-таки вирішиться на "останній ривок" влітку-восени цього року, але, схоже, що Кремль сумнівається в його результативності або боїться, що просто не встигне його організувати і провести.