Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спортивна назва
Añadido 06 ene. 2025

Спортивна назва

@sportvukr
Número de suscriptores: 100 624
Fotos: 7,030
Videos: 1,410
Enlaces: 929
Descripción:
Новини і пропозиції, пишіть сюди - @Vladislav24_04
Fuente

Спортивна назва | Чи повинні клуби, які заробляють великі гроші в єврокубках, ділитися д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Спортивна назва Спортивна назва @sportvukr
11 700 Vistas/Alcance 2026-05-29 17:05 Mensaje №9348
Чи повинні клуби, які заробляють великі гроші в єврокубках, ділитися доходами з іншими командами УПЛ? Ігор Циганик вважає, що так, на його думку це має зробити внутрішній чемпіонат сильніше і покращити результати в Європі. 🧲Гроші в українськомуфутболі є, але вони витрачаються нераціонально. "Шахтар", по-чесному, для того, щоб заробити ці 60 млн від Ліги чемпіонів повинен пройти УПЛ. Він повинен всім клубам дати хоча б по мільйону в рік, в моєму розумінні. Просто вони не хочуть цього робити.Я багато років розказував, що оцей фонд зароблених грошей в єврокубках давайте поділимо, щоб кожна команда мала стимул і отримувала хоча б мільйон. Якщо кожній команді дати по 1 млн, то вони вже не думають про виїзди, про ще там щось, ще там щось. Але "Шахтар" не хоче, "Шахтар" хоче собі залишити і витратити так, як вони вважають за потрібне.Якщо не буде цих команд, ти не будеш грати у ЛЧ. Ми говоримо не тільки про "Шахтар", є там "Динамо", є ЛНЗ. Так само федерація футболу. Може треба подумати як їх раціональніше використовувати? Якийсь вайб комунізму… А ви що думаєте? 🤔