Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner
Añadido 14 jul. 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Número de suscriptores: 970
Fotos: 1,980
Videos: 186
Enlaces: 1,080
Descripción:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Fuente

spoiler runner | Знаєте, от чим далі дивлюсь новий сезон "Ейфорії" тим більше у мене ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
482 Vistas/Alcance 2026-05-04 19:39 Mensaje №3506
Знаєте, от чим далі дивлюсь новий сезон "Ейфорії" тим більше у мене відчуття, що дивишся насправді пародію на серйозне драматичне шоу. Бо чим далі, тим більш натужними стають сюжетні ходи.Уявіть собі, що от в серіалі з'являється новий сюжетний поворот із кротом в організації. В нормальному шоу це означало б, що на глядачів чекають ну бодай один два епізоди напруги, де кріт буде намагатись не видавати себе. Сем Левінсон же плює на всі правила і вирішує, що, а давайте влаштуємо викриття одразу, в тому ж епізоді. І це ще не все. Перебивається цей твіст ще "неочікуваним" та "шокуючим", так, щоб точно не було нудно. Не кажу, що такі неочікувані твісти чи співпадіння не мають права на життя — он в ледь не в кожному сезоні "Фарго" Ной Гоулі щось подібне провертає, але Левінсон не Гоулі, і тому від нього все це відчувається як дешева імітація якихось інших, більш культових серіалів від HBO. Чого вартує тільки епічне викриття по надутим губам.І от чим далі, тим менш серйозно все це сприймається, але от як пародія (така ненавмисна) в цілому піде. Я, звісно, додивлюсь новий сезон, бо мені здається, що все це тільки квіточки, а ягідки Левінсон ще припас на фінал.Ну а вам як новий сезон? Дивитесь взагалі чи ні? І які загалом враження?