Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner
Añadido 14 jul. 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Número de suscriptores: 969
Fotos: 1,980
Videos: 186
Enlaces: 1,080
Descripción:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Fuente

spoiler runner | Подивився днями стрічку "Drop" або "Фатальний меседж" Крістофера Лендо...

Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
313 Vistas/Alcance 2026-02-25 18:23 Mensaje №3396
Подивився днями стрічку "Drop" або "Фатальний меседж" Крістофера Лендона, відомого в першу чергу дилогією "Щасливий День Смерті". І цього разу Лендон відступив від фантастики та зняв доволі прямолінійний трилер про перше побачення.За сюжетом вдова й одинока мати Вайолет вирішує піти на побачення з красунчиком із дейтінгового застосунку. Він виявляється доволі харизматичним та імпозантним кавалером, однак головній героїні починають приходити на телефон доволі загрозливі повідомлення невідомого походження. Тож і побачення перетворюється на сущий кошмар, де Вайолет доведеться вичислити свого переслідувача.Фільми Крістофера Лендона — це доволі жанрові історії, що не претендують на велич великого мистецтва і більше тяжіють до атракціону. І "Фатальний меседж" не є виключенням з його фільмографії, хіба що цього разу Лендон не змішує трилер з якимось іншим жанром (типу часової петлі"), а показує доволі простий, але ефективний трилер в замкнутому просторі, адже більшість подій відбуваються у високоповерховому ресторані.Окремо слід зауважити, що в фільми Лендона тримаються на плаву в тому числі й завдяки непоганому гумору, який він доволі грамотно вкрапляє в своїх фільмах, тож, попри всю серйозність ситуації, "Фатальний Меседж" радше відчувається комедійним трилером, ніж класичним серйозним, хоч Лендон і не забуває час від часу нагадувати про серйозність ставок. Найбільше мене забавляє, що в центральній інтризі ключовою виявляється саме політика та корупція. Хочеш не хочеш, а задумуєшся, якою б була ця історія в українських реаліях. А загалом, як і завжди в Лендона, вийшов доволі легкий, в міру веселий фільм, інтрига в якому можливо й дещо простувата, однак все одно робоча.