Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner
Añadido 14 jul. 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Número de suscriptores: 969
Fotos: 1,980
Videos: 186
Enlaces: 1,080
Descripción:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Fuente

spoiler runner | Якщо ви вже втомились від нескінченних сиквелів "Парка Юрського Період...

Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
388 Vistas/Alcance 2026-02-21 08:55 Mensaje №3381
Якщо ви вже втомились від нескінченних сиквелів "Парка Юрського Періоду", а подивитись щось цікаве про динозаврів все ще хочеться, то у мене є для вас рекомендація — "Primitive War" ака "Первісна війна". Це доволі божевільна фантазія на тему "а що, якби американці у В'єтнамі воювали з динозаврами?"Сюжет такий. 1968 рік. Під час В'єтнамської війни взвод Зелених беретів вбитий невідомими тварюками, тож на їх пошук висилають досвідчену розвідувальну групу. Їм на своєму шляху доведеться зустріти різноманітних динозаврів, злих росіян, в'єтнамських партизан, і ще декілька божевільних сюжетних поворотів, які я тут спойлерити не буду. "Первісна війна" за своєю суттю — це, звісно, чисте кіно категорії "Б" та експлотейшен, в даному випадку теми динозаврів. Але на "бешність" вказує не тільки бажання подоїти тему динозаврів, але й сетинг В'єтнаму кінця 60-х. Режисер та сценарист стрічки австралієць Люк Спарк вичавлює в'єтнамську тему на максимум: тут вам і безліч кліше, і буквально саундтрек зібраний із найбільш "в'єтнамських" пісень, ну а що американці, що росіяни показані доволі карикатурно. Про останніх, мабуть, слід означити окремо, бо їх в фільмі вистачає, і є навіть одна "хороша росіянка" палеонтологиня, тож час від часу і російську можна почути, якщо дивитесь в оригіналі (не впевнений, що український переклад фільму взагалі існує). Але давайте ж цей мінус стрічки одразу перекриємо — ну де ви ще побачите, як росіян жеруть тиранозаври? А тут такі сцени є, так.З інших мінусів, я б зазначив задовгий хронометраж — від такого дурнуватого і свідомо абсурдного фільму де американці воюють з динозаврами очікуєш, що автори вкладуться в півтори години, ну або хоча б до двох годин. Фільм же іде дві години з гаком, і попри все божевілля під кінець встигає трохи втомити. Але тут все одно є з чого посміятись, як от деякі комп'ютерні модельки динозаврів, різноманітні кліше, чи той факт, що більшість персонажів говорять виключно зі словом "fucking" через слово. Якщо будете дивитись, то спробуйте алкогольну гру — робити ковток, кожен раз коли хтось каже слово на F. Десь під кінець ви будете в дрова. А загалом "Первісна війна" — це прикольна, нехай і відверто "бешна" альтернатива "Паркам Юрського Періоду" в атмосфері В'єтнамської війни. Кіно безглузде, божевільне, але якщо ви подібним не гидуєте, то однозначно раджу.