Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поговоримо про книжки? 📚
Añadido 14 jul. 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Número de suscriptores: 5 056
Fotos: 2,150
Videos: 117
Enlaces: 1,250
Descripción:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Fuente

Поговоримо про книжки? 📚 | Ще маю ось такі новиночки від @vivatbookstore🌟🌟Батьковбивця Олени Кузь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
959 Vistas/Alcance 2026-05-20 10:28 Mensaje №3156
Ще маю ось такі новиночки від @vivatbookstore🌟🌟Батьковбивця Олени КузьміноїПорядні фрейрці з острахом і презирством ставляться до сусідів-тінерійців — дикунів, розпусників та навіжених магів.Принцеса Маріт Фрейрська на прізвисько Жабенятко — лише бліда копія красуні-сестри, але саме їй доведеться вийти заміж за султана Тінерії та покласти край століттям ворожнечі.Принц Емріс — її недолугий молодший брат, якого вся країна винуватить у смерті короля.Дорогою до нареченого на Маріт чинять замах, а рятувати її доводиться саме Емрісу. Однак замість сестри він примудряється витягнути з кораблетрощі тінерійського мага, який змусить сумніватися в усьому, у що раніше вірив принц. 🌟Мавка і ко Вікторії ДорофеєвоїУ світі, де офіс на Рибальському — це точка перетину буденного й магічного, мавка Наталка працює на гарячій лінії «Берегиня» вдень, а вночі виводить на чисту воду тих, хто заплутався між совістю й зиском. Разом із подругами — римською чаклункою Беатріс і кібервідьмою Аліною — вона намагається врятувати Київ, який переживає вторгнення, зраду й пробудження прадавніх сил. Київ під обстрілами, але справжні битви не лише на передовій. Магія проривається в офіси, у квартири й у гаджети волонтерок, але є ті, хто все пам’ятає і боротиметься за місто. Іронічне урбаністичне фентезі про війну, справедливість і про ті місця, куди краще не телефонувати після десятої вечора. Обидві книги такі компактні, гарненькі, ще й з кольоровими зрізами.Ну і теж від сучасних українських авторок🌟 Дуже-дуже тішуся, що наших письменників та письменниць видають такі круті видавництва.#приїхало