Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поговоримо про книжки? 📚
Añadido 14 jul. 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Número de suscriptores: 5 056
Fotos: 2,150
Videos: 117
Enlaces: 1,250
Descripción:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Fuente

Поговоримо про книжки? 📚 | Стівен Кінг "Переслідуваний/Схудлий" 🖤3/5🌟Переслідуваний — перші враже...

Logotipo de la comunidad de telegram - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
796 Vistas/Alcance 2026-04-20 10:23 Mensaje №3032
Стівен Кінг "Переслідуваний/Схудлий" 🖤3/5🌟Переслідуваний — перші враження є отут. Ця історія сподобалася мені найбільше, окремо б поставила їй тверду 4.Тут зрозуміла тема, зрозумілий герой та всі його дії. Людина проти системи, виживання, бажання захистити родину.— Ти ворог Мережі, — сказала вона. — Так кажуть по ДБ. Я бачила, скільки бридоти ти наробив.— Ти знаєш, що таке бридота? — спитав Річардс, підкурюючи сигарету з пачки, яку взяв на приладовій дошці. — Зараз розкажу. Бридота — це коли тебе вносять у чорний список, бо ти не хочеш працювати в "Дженерал атомікс" на роботі, де заробиш собі безпліддя. Бридота — це коли ти сидиш удома й бачиш, як дружина ноги розсуває, щоб заробити гроші. Бридота — це коли ти знаєш, що Мережа щороку вбиває забрудненим повітрям мільйони людей, хоч і може виробляти носові фільтри по шість баксів за штуку. Чудова антиутопія, прям просякнута тотальною безвихіддю. Фінал дуже кінематографічний, але чудово відповідає жанру — тут справжнього хеппі-енду ну просто не вийде.Все гуд, мені сподобалося.🌟Схудлий — на жаль, не дочитала. Дуже нецікаво, занадто рівно й геть не викликає емоцій. Герою не співчуваєш, сюжет дуже провисає. Таке відчуття, що автор вигадав непоганий зачин, але не зміг нормально розвинути історію. Якось занадто мені було душно.Герой морально не змінюється протягом історії: його прокляли, бо він збив людину й зміг уникнути покарання через свої зв'язки, при цьому сильно винним він себе не почуває, просто вирушає на пошуки того чоловіка, який його прокляв. В якийсь момент на допомогу гг приходить його знайомий, аби самотужки з усім розібратися. Він кудись ходить, щось робить та рухає сюжет, але ми цього не бачимо: лише потім друг повертається у готель й переповідає гг, що він робив. От на цьому моменті я вже закинула читання, бо стало нудно. Може там, звичайно, й фінал класний, але більше не хочу себе мучити 😅Враховуючи, що в обох історіях головні герої стикаються з дуже серйозними, невідворотними проблемами, мені особисто сподобалося, як поводив себе перший герой. Його бажання вижити та помститися було сильнішим.#прочитане