Fuente
сонін dump | Я сподіваюсь, що він піде від тебе.Так починався сабстак однієї дизайн...
401 Vistas/Alcance
2026-02-14 10:02
Mensaje №501
/Я сподіваюсь, що він піде від тебе.Так починався сабстак однієї дизайнерки, на яку я вже роками підписана. Але, як заведено на просторах інтернету, вчиталась тільки коли текст підійшов під контекст.Вона писала про свою історію, яку я б переписала на «сподіваюсь, ти пройдеш через брейкап».За цей рік, от саме з лютого, я поступово пережила три розставання. Дуже різні, але однаково важливі. Не зрозумійте мене неправильно: я не порівнюю самі стосунки. Вони були різними. Глибші й поверхневі, коротші й довші, романтичні й радше дружні. Одна людина була моєю сімʼєю та партнером, інша - другом, третя - хлопцем. Хоча з останнім ми справді довше сходились і розставалися, ніж були разом.Але штука не в ярликах і не в тому, хто ким був. Саме момент розставання може розказати більше про те, чому людина в цих відносинах була. Так само, як причини кризи легше побачити вже після того, як вона сталася.Те, «за що ти любиш» людину. Те, що тебе в ній захоплює. Часто це говорить про сторони тебе самого, які хотілося б розвивати, проживати та дозволяти собі. І правильна людина може показати тобі себе ніби через дзеркало.Недарма кажуть, що люди, які тебе оточують - це дзеркало тебе. І партнер буде саме тим, через яке можна подивитися прямо в глибину душі. І зрозуміти багато про свою мову любові, бо в кожній сімʼї різний діалект.Мені це нагадує Індію, де сотні мов і тисячі діалектів. Люди живуть в одній країні, але часто переходять на спільну нейтральну англійську. Так само і в стосунках. Ми можемо бути буквально чи метафорично з однієї країни, але говорити різними мовами любові. І поки не знатимеш свій діалект, буде складно зрозуміти, чому з кимось ви постійно “перекладаєте” одне одного, а з кимось все клікає з самого початку.Мені довелось пройти через багато шоку та болю, який прийшов пізніше. Але тільки коли він пройшов і я справді залишилась сама, настав момент, коли знову було добре з собою. І, певне, тільки нещодавно я зрозуміла всі ці фрази: я зараз не шукаю стосунків, справа не в тобі, зараз не той час. Не тому, що ти не відкритий до любові, а тому, що ти просто розумієш, що хочеш бути з собою.It was the worst of times, it was the best of times. І, як і багато років тому, я вірю, що хороші відносини будуються тільки через впевнену та сильну частину себе.Так що бажаю вам насолоджуватись будь-якою компанією, яку ви для себе сьогодні обрали, і памʼятати, що дар насолоджуватись часом з собою даний не всім нам ;)А я піду збиратись на свіданку з тою самою авторкою, яка наштовхнула мене на сьогоднішній деньсвятовалентинний пост.Всім любові ❤️P.S. Закінчила писати і вийшла на вулицю скурити сіжку, думаючи як вона зараз буде в тєму. Бо насолода приходить тоді, коли це вибір, а не залежність. Бо будь-яка залежність - це сумно. Тому коли ти обираєш щось свідомо і хочеш цим насолодитись - це клас. А коли ти від цього залежний, це патерн. І скоріш за все, нездоровий.