Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sobko | мюслі
Añadido 14 jul. 2024

Sobko | мюслі

@sobkoabout
Número de suscriptores: 21 686
Fotos: 1,050
Videos: 1,090
Enlaces: 726
Descripción:
Антиамбасадор ф'ючерсів Founder @tsunammitools . ММ для ваших проєктів. $BTC, $SOL холдер В очікуванні будь якого сезону на $SOL Купив RSQ8 і не запустив курси

👥 Número de suscriptores

21 686
Promedio/Día:: -20
Promedio/Tiempo:: -144
Promedio/Mes:: -966

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,300 25-11-21 16:27
👉👉👉Слова підтримки до кожного в крипті. Для мене стало відкриттям як важливо підтримувати один одного на ринку, завжди рахував, що я сам по собі в цьому болоті і мені так комфортно, но підтримка інших, ком"юніті однодумців, відновлює і дає сили рухатись дальше. Більшість на ринку зараз в мінусі, хтось признається, хтось ні, хтось робить вигляд що все нормально. Якщо мої слова хоча би декільком людям допоможуть, значить це все не даремно. Про це не багато говорять, но це важливо, це робота з емоціями. Крипта відновиться, а наш депозит через емоційні рішення може не відновитись. Для себе вивів пару важливих моментів.Толерантність до ризику. Для себе я оприділив суму, з якою готовий на споті сидіти в будь які просадці, в активах, в які я вірю. Глобально це BTC, ETH, SOL. Треба буде чекати пів року, рік, два, ок. Якщо вас трігерить ця сума, то вам її варто скоротити.Це нормально бути в мінусі. На цьому ринку ви не зможете бути щасливим навіть половину часу, флет - розчарування що не росте, росте - можливо ваша монета відстає від якоїсь іншої, падає - катастрофа, у вас баланс зменшився. Спробуйте дивитись на дистанції в пару років.Без очікувань від крипти. Це не лайфчендж, не спосіб заробітку, це високоризиковані інвестиції. Якщо ви прийшли сюди заробити за місяць, для більшості з вас хуйові новини, емоційно вас качати набагато простіше, аніж старичків ринку з покерфейс лицем і приблизно 1% які знайшли себе в крипті як в роботі. Левередж зло (ф"ючі, маржинальна торгівля...). Я переконався достатню кількість раз, яким би ти чи я розумним не був, знайдуть спосіб як мене чи тебе виєбати і висушити, ну якщо сильно хочеться, то пробуйте, там виживають з балансом вище аніж почали менше 5% людей.Місце сили, підтримки. Моя сім"я, собака, зальчик, природа, підтримка колег по цеху, алкоголь, це все важлива частина нашої сили на нові ривки і боротьбу на цьому ринку. Біток піде на новий ATH, доживіть емоційно до цього...З криптобірж я обираю Mexc , по всім питанням допоможу особисто. 👋
👁 3,690 25-08-18 12:37
🟡 На днях до мене звернувся знайомий з такою проблемою, у нього заморозили 10 BTC на криптобіржі👏👏👏. - Допоможи вивести, я на антидепресентах і алкоголі 2 тижні. Сапорт ніхуя внятного не каже, годує шаблоними відповідями і ніякої конкретики. В навчальних цілях давайте розберемо цей кейс, пригодиться кожному. Значить в тебе український паспорт, де місячний середній оподаткований дохід припустимо $3-5k/mo, бітки ти купив в далекому 2017році, з тих пір ти їх стейкав на дексах або тримав на холодному гаманці. Тут в 2025 році тобі приходить геніальна ідея, кинути в стейкінг на централізовані криптобіржі 1,2 млн. дол. , но ти ж не дурак, ти закидаєш з двох акаунтів, ми ж українці любимо наїбати систему. ЩО МОЖЕ ПІТИ НЕ ТАК? На обох акаунтах бітки заморозили, кинули на перевірку AML. Походив по ринку. В таких кейсах можуть маринувати місяцями, посередники можуть вимагати від 20-50% за вирішення цього питання. Цей кейс по-людськи вирішив через знайомства в біржі, бітки чисті, за 3 дні дали вивести.Мораль проста і очевидна, ми часто чуємо базовані фрази, но думаємо що ми хитрі і наїбемо систему.1. З моменту як ти відправив крипту на централізовану біржу, це уже не твоя крипта, це крипта біржи.2. Сума, яку ти тримаєш на централізовані біржі має відповідати, ну нехай, річному твоєму оподаткованому доходу.3. Не займайся хуйньою з мультиакінгом, для холду активів, може дуже боком вилізти.4. В ідеалі тримай на централізованих біржах лише кошти, якими торгуєш, все інше на гаманцях.Наостанок, всі ваші зусилля можуть бути помноженні на 0, через халатність і недотримання базових правил безпеки. 👋
👁 2,910 25-07-13 16:05
↗️Баталії нести чи не нести в $PUMPFUN закінчились і тепер можна "поумнічати" постфактом. Після виходу премаркет ф"ючів не нести в сейл було лише ліню і небажанням міняти свою початкову позицію. У мене була спокуса скіпнути цю історію, но будучи на рейві взяв паузу і заніс на Mexc, Bybit з телефону. Байбіт постриг, Мехс заніс. Хедж зразу не відкривав, висока ймовірність звозити вверх не покидала мою голову і голови людей, які живуть цим ринком, логіка проста, проєкт має когось постригти, найпростіше постригти на ф"ючах тих, хто зайшов в шорт з плечем 3х і більше, дані по цій інформації є, так що ціль була вибрана і мув майже очевидний. Після того, як біржи оголосили модель розподілу токенів на наступний день, прийшов час заходити в хедж. Зайшов і я на значеннях 0.0064.Зайти в сейл і захеджити позицію, забравши 30-50% профіта, лоу ріск, те що потрібно криптанам, які обпеклись хуєву тучу раз. Зрозуміло, що треба ще розібрати що таке хедж, але також не вища математика, в 2025 році уже пора з цим розібратись. Мораль цієї історії проста, все міняється буквально за 24 години, важливо оприділитись, ви холдер у якого нема часу кожного дня слідкувати за ринком, або ви криптан , який має залітати в кожну таку можливість, коли їх дає ринок. Інакше криптан стане мінусовим.👋
👁 5,110 25-01-30 17:30
🐴Ділюсь кейсом по копітрейдингу солана інфлів-дегенів, тестили чужого і зараз свого бота.Частина 1🤡Вирішив я затестити копітрейд публічних гаманців солана дегенів, є навіть рейтинги, де вони світять свої гаманці з профітами по $100к+, задача не складна, є у вільному доступі чудовий бот, затримка між заходом інфла і моїм 2-3 секунди. Це достатньо прийнятний часовий відрізок під цю задачу. Шанси зальоту лишніх пасажирів мінімальні. Тиждень тесту вйоб мінус 70% ROI. Глибоко ми командою не копали, виявили для себе наступні підводні камені: торгують зазвичай не лише з публічних гаманців, деген може після успішного гучного кейса зробити публічним один з своїх гаманців, щоб аудиторії схавала, деген може використовувати публічний гаманець щоб засаджувати таких солоденьких як ми і виходити з інших гаманців об нас. Висновок до гіпотези = не валід.Частина 2💀І так, написали ми бота під копітрейд солана дегенів з телеграм каналами сигналами. Валідацію проходила гіпотеза, що бот підбирає сигнал, як тільки він виходить в телеграм каналах цих маестро-гуру (звичайні пездуни) швидше тих хто буде заходити руками після поста. З задачею зайти швидше людей, які зайдуть з поста, ми справились. З задачею вийти в плюс, барабанний дріб..... , ні. З близько 100 заходів бота ми зловили кейси на -97% за добу, де інфл просто видалив декілька ректових постів і продовжив спамити наступним шлаком-сигналами стрічку новин. Зловивши кейс на 7-10х, активно акцентувати в постах що саме він знайшов ГЕМ на лоу капі. Результат 2 тижнів тестів мінус 75% ROI. Більшість токенів укатується більше -90% , плюсові кейси на фоні масових мінусів не компенсовують втрати, висновок до гіпотези = не валід. Маестро-гуру експерти дегени засаджують свою аудиторію по самі гланди.Частина 3🤠Їдем дальше, не здаємся, почистили списки їбланів-пездунів криптоінфлюенсерів на солані. Добавили умовою, що бот заходить при капіталізації від такого значення. Зразу скажу, на лоу капах ви в"єбетесь, інфли-сигнальщики там серед шлаку шукають ГЕМ, щоб потім ходити ним на всі сторони хвалитись, який він молодець що випадково вгадав ГЕМ і зайшов на лоу капі, аналіз там поверхневий, інсайдерської інформації у них нема, чисто спамлять кількістю, статистично ти зіграєш в казино, якщо будеш заходити у всі лоу кап сигнали.Гіпотеза знову не пройшла валідацію як робоча в автономному режимі. Інфли - сигнальщики намагаються годувати контентом аудиторію, роблять помилки, колять майже рандомну хуйню на ринку мемів коли нема очевидних лідерів тренду, коли солана падає.. Взагалі коли солана падає шукати ГЕМ задача Х10 складніша. Як результат за тиждень , ROI мінус ~30%. Десь солана впала, десь не вчасно продав, десь інфл хуйню заколив... Автоматизації недостатньо, без фокусу особистого на дистанції малоймовірно що стабільно робоча модель.Частина 4🤓Дорогу здолає, хто йде. Появилось розуміння, що будь яку автоматизацію треба годувати навчанням і досвідом. Просто в сліпу купив продав за кимось = історія на лоха, де лох в цій схемі = я. Тому працюєм над динамічними складовими рівняння , добавили більше умов для бота при покупці і обов"язковим добавили автоматичну продажу. Чимось публічно точно зможу поділитись, яке продовження в цій історії за мій гаманець.Далі буде...👋