Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Собаки Шукаки
Añadido 06 dic. 2025

Собаки Шукаки

@sobaki_shukaki
Número de suscriptores: 318
Fotos: 119
Videos: 63
Enlaces: 119
Descripción:
«Собаки Шукаки» Підрозділ безпілотних систем Постійна банка підтримки: https://send.monobank.ua/jar/4g2vud36xP
Fuente

Собаки Шукаки | Хтось завершує чергування, хтось заступає, а хтось роботи й не припиня...

Logotipo de la comunidad de telegram - Собаки Шукаки Собаки Шукаки @sobaki_shukaki
330 Vistas/Alcance 2026-03-31 16:45 Mensaje №201
Хтось завершує чергування, хтось заступає, а хтось роботи й не припиняв.Але сьогодні є привід на хвилину зібратись. 😏УВАГА! СТАВАЙ! РІВНЯЙСЬ! СТРУНКО!Урочисте шикування(так, без зайвих скупчень ☝🏻)з нагоди Дня створення 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова оголошуєм відкритим!десь красиво вмикається оркестрВІЛЬНО!Панове солдати, сержанти та офіцери!Сьогодні у нас день не з рядових.Бо десять років частині - це вже не просто дата в календарі, а серйозна історія, написана людьми в формі.Це день тих, завдяки кому країна досі стоїть.Тих, хто проходить через втому, бруд, холод, нерви, вибухи, безсонні ночі й усе те, про що в цивільному житті люблять не дуже замислюватися.Служба - штука непроста.І саме ви - ті, хто сьогодні формує цю історію.Не в теорії, не в підручнику, не в кіно.А в реальному житті, де все по-справжньому.Мужність, честь, вірність, витримка - це не для плаката.Це про вас.Про людей, які щодня роблять свою роботу й тримають стрій.Ми могли жити інакше.Пити теплу каву, ходити по барах, сперечатися про дурниці й удавати, що війна - це десь далеко.Але ми тут.У строю.Зі зброєю.І з чітким розумінням, хто ми, за що стоїмо і кого маємо знести з нашої землі.Для нас честь - служити з вами в одному війську, в одному строю, в один час.СЛАВА УКРАЇНІ!особовий склад тричі відповідає:ГЕРОЯМ СЛАВА!СТРУНКО!Грає Гімн. Усі співають. Дехто - особливо старанно.ВІЛЬНО!Лунає оркестр. Особовий склад проходить урочистим маршем у напрямку виконання поставлених задач…🫡🌟🌟Підтримати збір | Telegram | Facebook | Instagram