Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Слобожанська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Слобожанська територіальна громада

@slobozhanskagromada
Número de suscriptores: 3 622
Fotos: 13,500
Videos: 294
Enlaces: 3,840
Descripción:
Офіційна сторінка Слобожанської селищної ради Наш сайт 🔗: http://slobozhanska-gromada.gov.ua Наша Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/slobozhanskagromada
Fuente

Слобожанська територіальна громада | Відбулося засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради🇺🇦...

Відбулося засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради🇺🇦18 лютого 2026 року під головуванням селищного голови Івана Камінського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради. У роботі взяли участь секретар селищної ради Людмила Лагода,перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступники селищного голови та керівники структурних підрозділів.Під час засідання члени виконкому розглянули широкий спектр питань, спрямованих на забезпечення життєдіяльності громади та соціальну підтримку жителів, серед яких:🟡Економіка та розвиток: було погоджено Звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку громади за 2025 рік.🟡Благоустрій та екологія: затверджено заходи щодо забезпечення чистоти на 2026 рік, прийнято рішення про проведення Дня благоустрою та організацію оплачуваних громадських робіт.🟡Соціальний захист та підтримка ВПО: схвалено звіт про діяльність Ради з питань внутрішньо переміщених осіб за минулий рік та затверджено план її роботи на 2026 рік.🟡Захист прав дітей: розглянуто низку питань щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, визначення способу участі батька у вихованні та майнових прав неповнолітніх.З доповідями з питань порядку денного виступили👥: секретар селищної ради Людмила Лагода, начальник відділу з питань економічного розвитку та публічних інвестицій Альона Чиргин, начальник відділу з питань комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Вікторія Крючкова, начальник відділу комунальної власності та приватизації Алла Барська. Також доповідали начальник управління соціального захисту населення Оксана Яремчук, начальник Служби у справах дітей Ольга Діденко, начальник гуманітарного відділу Микола Шеремет та начальник юридичного відділу Ірина Шерстюк.Ухвалені рішення спрямовані на сталий розвиток інфраструктури, підтримку найбільш вразливих категорій населення та ефективне управління майном громади в умовах воєнного стану.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube