Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Slavinska_reads
Añadido 14 jul. 2024

Slavinska_reads

@slavinska_reads
Número de suscriptores: 598
Fotos: 204
Enlaces: 178
Descripción:
Коротко про книжки та загалом цікаві тексти, які читаю. А також публікую інший контент, який допоможе тим, хто зараз не може читати - наприклад, літературне аудіо
Fuente

Slavinska_reads | Ми заплатили ціну за нашу гідність». Ексклюзивний коментар Владислава ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Slavinska_reads Slavinska_reads @slavinska_reads
285 Vistas/Alcance 2026-02-12 09:17 Mensaje №397
«Ми заплатили ціну за нашу гідність». Ексклюзивний коментар Владислава Гераскевича після дискваліфікації.«Досі вважаю, що ми не порушили жодних правил і мали повне право виступати у цьому шоломі на рівні з іншими спортсменами, що робили подібне у попередні дні на цих Олімпійських іграх, – розповів Гераскевич в коментарі для Суспільне Спорт. Не отримав жодного пояснення щодо російського прапору, чому не було застосовано санкції, чому лижниця має право виступати з посланням загиблому партнеру по команді, а ми — ні. У документі також написали, що я публічно анонсував, що це жертви війни, хоча, звичайно, коли ти дивишся на шолом, це не зрозуміло. Цей шолом не несе політичного контексту, тож, вважаю, я мав повне право виступати у ньому. Ті аргументи, які наводила масіс Ковентрі, що вони підтримують Україну та солідарні з Україною — щодо цього є великі сумніви. Особливо після цього рішення. Тон був адекватний, не було скандалу. Вона пропонувала, що ми можемо показати його на старті, але я їхатиму в іншому шоломі і потім мені його нададуть у мікс-зону. Але я вважаю, що маю отримати такі ж права, що і інші спортсмени в інших видах спорту з інших країн. Чомусь я такі права не отримав Ми заплатили ціну за нашу гідність, Я відстоював інтереси України та пам’ять про спортсменів. Що далі? Це тільки відбулося і важко сказати. Напевно, будем готувати позов у CAS і продовжуватиме боротися за наші права. Вірю, що ми не порушили жодних правил» Повний коментар Гераскевича читайте невдовзі на сайті Суспільне Спорт.