Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар
Añadido 14 jul. 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Número de suscriptores: 37 929
Fotos: 4,920
Videos: 3,490
Enlaces: 1,580
Descripción:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Fuente

Скрипник Євген Доказовий лікар | Що таке дефект при Шизофренії ? Мене просили написати відносно цієї те...

Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
5 520 Vistas/Alcance 2026-04-27 04:44 Mensaje №13095
Що таке дефект при Шизофренії ? Мене просили написати відносно цієї теми більш детально Дефект - це стан, розлад особистості, який розвивається після епізоду загострення та/або на фоні хвороби. Тобто навіть, коли немає психозу , коли є ремісія, цей стан залишається. Тобто це не «приступ», а наслідок захворювання. ‼️Чим довше психоз без лікування - тим вищий ризик дефекту.‼️Чому ж завжди кажу та пишу, що коли ж загострення чи початок психозу , його потрібно КУПІРУВАТИ швидше високими дозуваннями нейролептиків, а не лікувати мікродозами і чекати коли перейде в хронічний процес!➡️Основні прояви дефекту:Емоційне збіднення, апатія, зниження волі; немає ініціативи, емоції та обличчя без міміки, складно робити навіть прості дії, важко підтримувати бесіду, спілкування , втрата інтересу до навколишнього, втрата хобі, інтересу до життя , втрата інтересу до сімʼї, зниження уваги, зниження швидкості реакції, відсутність планів на майбутнє тощо 👨‍⚕️Це не депресія, людина при «дефекті» не страждає, на відміну від депресії. 🙄Дефект - це негативна симптоматика і саме дефект призводить до інвалідизації, ще сильніше , ніж позитивні симптоми!! Тому важливо, щоб загострення було, якомога коротше, щоб не було в подальшому дефекту! Бережіть себе та близьких !