Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар
Añadido 14 jul. 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Número de suscriptores: 37 919
Fotos: 4,950
Videos: 3,520
Enlaces: 1,580
Descripción:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Fuente

Скрипник Євген Доказовий лікар | Тотальне нерозуміння суспільства!Такі дописи мені писати потрібно три ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
11 500 Vistas/Alcance 2026-03-23 08:22 Mensaje №12825
Тотальне нерозуміння суспільства!Такі дописи мені писати потрібно три рази на день!Дівчина, яка народила дитину, кинула годувати грудним молоком, тому що свекруха сказала, що дитина зригує від таблеток.Люди! Зригування є нормою для новонароджених дітей!!Більшість антидепресантів дозволені при годуванні грудьми (це і пароксетин, триттіко, міртазапін, есциталопрам, сертралін, венлафаксин, амітриптилін, дулоксетин і багато інших).Дивіться сайт e-lacticia, вводите назву ліків і якщо світиться зеленим, то дозволено при ГВ! Далі дівчина постійно хвилюється, що в неї погляд не такий, тривожний і очі не такі, тому що їй кожного разу свекруха говорить, що вона не така, що очі не такі і що це все через твої таблетки.Що потрібно себе брати в руки і не розкисати, а то вже як наркоманка, придумала собі якісь ліки. Звичайно, що дівчина починає боятися, тривожитися через це ще більше і це не сприяє покращенню стану.Мама також дівчині постійно говорить, що кидай свої ліки, скинула відео військового, який сказав, що потрібно брати себе в руки і в дівчини виникає ще більший комплекс, що люди воюють, в окопах і без депресії, а в неї все є і ще надумала собі якусь депресію.Це точно, як у відомій пісні: «мама каже, що я лінива, а лікар, що депресія».В дівчини виникає купа комплексів, навіть свого чоловіка вже боїться, щоб він не сказав, що вона щось не так робить, і що це через її таблетки.Постійно переживає і нікому з рідних не може сказати, що їй погано і є тривога. Один раз чоловіку сказала, що є тривога, і немає настрою, на що він сказав, що все ж є? Гроші є? Я живий? Є дитина? Все ж добре! Чого ти депресуєш?Депресія потребує лікування, нагляду лікаря і звичайно, що розуміння та підтримки близьких! Це така сама хвороба, як пневмонія, пієлонефрит, хвороба Крона, ревматоідний артрит тощо!Будьте здорові! Бережіть себе та близьких ! #депресія #Скрипник #психіатр #стигма