Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар
Añadido 14 jul. 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Número de suscriptores: 37 919
Fotos: 4,950
Videos: 3,520
Enlaces: 1,580
Descripción:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Fuente

Скрипник Євген Доказовий лікар | Доброго ранку , друзі! ✍️Пише мені пацієнт, лікарю я вже рік приймаю в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
5 920 Vistas/Alcance 2026-03-14 17:07 Mensaje №12775
Доброго ранку , друзі! ✍️Пише мені пацієнт, лікарю я вже рік приймаю в загальному антидепресанти , можна вже буде кидати? ✍️При тому що в березні ми змінили антидепресант, тому що стан погіршився ✍️Інша пацієнтка, лікарю вже хочу кидати антидепресанти , все ок, дякую . ⁉️🙄Скільки часу ок? -три місяці Вже багато разів повторяв і буду повторювати - що рік це не загальний термін прийому Рік після покращення, щоб ваша нерврва система звикла жити без тривоги та страхів Звикла вірно реагувати на ті чи інші події вірно !!! Без тривоги , без уникаючоі поведінки 💊Антидепресанти покращують стан в більшості Через місяць -два , а приймати потрібно ще рік ? ⁉️Чому? Щоб ви звикли жити нормальним життям , щоб утворилися нові РЕФЛЕКСИ у вас Тому що раніше ви не вірно реагували , тікали , уникали, тривожились Друзі!!!! Тому, антидепресанти потрібно приймати не менше року після того як стан стане таким як до хвороби!!! А якщо стан покращився нещодавно , або не стабільний , є періодично страх , тривога - то толку що ви приймали рік , все повернеться! Не вірно думати що приймати просто рік !!! Приймати не менше року після НОРМАЛІЗАЦІЇ стану!!! Будьте здорові!#антидепресанти #депресія #тривога #паніка #Скрипник #психіатр