Fuente
о ско ма 💊 | Що ж, як то кажуть no rest for the wicked.Я тут спитав у ротного чи не...
96 Vistas/Alcance
2026-02-18 06:55
Mensaje №3026
Що ж, як то кажуть no rest for the wicked.Я тут спитав у ротного чи не буде він проти, якщо я організую в учебці бібліотеку. Ну бо люди без телефонів страждають фігнею пару годин коли не на заняттях, а так може щось і прочитають. Можливо деякі вперше в житті)))Кілька десятків книжок я пришлю з власних запасів, а вам хочу запропонувати от що.Якщо у вас є художка, яку ви прочитали вже і готові відправити наблагодійність, то ви можете прислати її на мою адресу в Харкові, а там спеціально навчені люди перешлють це в учебку. І буде в учебці нацгвардії під містом Рівне своя бібліотека. Я сам може і не встигну толком скористатись звісно, але мене буде гріти думка, що воно є)))Які книжки:- українською мовою - художні- досить хороші, щоб хотілось поділитись- але мабуть не аж надто високу полицюКуди слати:+380672611466 Лілія Петренко, м. Харків поштампт нп26224Увага! Є дедлайн!Прошу відіслати до цієї неділі (22.02.2026). Якщо не встигаєте, не переймайтесь, відправте на якійсь іншій такий проект, вони існують. Можна репостити в усі дружні книголюбні чатики, я не проти (сподіваюсь тільки книжок не виявиться більше ніж місця тут в шафі😂). Звіт з фотогрфіями буде обов'язково!Промені добра всім хто доєднається!Я пішов грітись і буду без мережі або з дуже повільною мережею, але завтра всім відпишусь.