Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - sion [CLOSED]
Añadido 14 jul. 2024

sion [CLOSED]

@sionqwerty
Número de suscriptores: 387
Fotos: 50
Videos: 3
Enlaces: 21
Descripción:
новий канал: https://t.me/sioncyberreligion адмін — @hangmans_gambit архів: https://t.me/siorchive
Fuente

sion [CLOSED] | Хочу пояснити ситуацію з щп щодо коментарів до референсу Святіка, який...

Logotipo de la comunidad de telegram - sion cyber religion sion [CLOSED] @sionqwerty
571 Vistas/Alcance 2025-06-26 21:33 Mensaje №1934
Хочу пояснити ситуацію з щп щодо коментарів до референсу Святіка, який був репостнутий у відкритий канал. У коментарях з’явилась особа, котра заявила, що наші персонажі викликають у неї «погані асоціації» з рос. стікерами з ВК, і що це її, «трігернуло». Варто розмежовувати власні асоціації та публічне знецінення роботи інших. Я мала повне право відповісти на це публічно і заодно як співавтор, адже подібні коментарі були зроблені не в приватній розмові, а відкрито. Моєю метою не був конфлікт — я відстоювала нашу ідею та сенс який ми вклали в персонажів. Але замість діалогу отримала бан за очевидно сильніші аргументи та була готова продовжити розмову у приватних повідомленнях.На жаль, реакція адміністраторки з позицією «давайтє жить дружно» це спосіб уникнути відповідальності за модерацію простору, де відбувається публічне приниження творчості інших. Мене звинуватили у «дойобі» та грубості за відстоювання нашої роботи.Хочу прояснити кілька важливих речей: 1) Співпадіння імені Славіка залишається співпадінням, враховуючи що його повне ім’я не Святослав 2) Саме ця динаміка популярна та варіативна і обмежувати її через власні поверхневі асоціації — це спрощення й викривлення як власного оцінювання так і інших. 3) Наші персонажі не підлітки і точно не гопнік з дед інсайдом 4) Не лізьте туди, де не розумієте контекст та історію створення саме таких образів персонажів і чому. Особисті тригери — це справа кожного, але проєктувати їх на чужу творчість без аналізу й такту — недоречно. Особливо у час, коли українці створюють власний який не який контент, намагаючись вийти з-під рашистського впливу. Порівняння з російським контентом стирає нашу ідентичність і прирівнює її до них же.