Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шум триває ✙ #УкрТг
Añadido 31 may. 2021

Шум триває ✙ #УкрТг

@shuum3e
Número de suscriptores: 5 178
Fotos: 818
Videos: 15
Enlaces: 83
Descripción:
Авторські фото, подорожі, романтика гір, лісів та степів. Трохи ліричниих відступів та повсякденного суму. https://linktr.ee/shuum3e

👥 Número de suscriptores

5 178
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -32

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Шум триває ✙ #УкрТг 2022-09-10
Шум триває #УкрТг 2022-08-28
Шум триває 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 13,500 24-08-11 17:36
Сьогодні засновнику цього каналу могло б виповнитися 27. І хоча Звісно не любив святкувати свої дні народження і взагалі щось приурочувати до дат, пропоную сьогодні зробити дещо в його пам'ять. Відкриваю баночку для збору: https://send.monobank.ua/jar/Aaupo6X84cЗібрані кошти перекажу на Український Легіон, для закупівлі спорядження та допомоги легіонівцям в різних підрозділах.Звісно був учасником та активістом цієї організації, багато чому там навчився і встиг навіть за недовгий час членства.А ще за донат на збір можна отримати ніштячки 🫕📽Є авторські фото Звісно, які він ще сам друкував - за донат від 250 грн. Деякі фото підписані ним самим, тож комусь рандомно дістануться саме вони. А також шеврони Шум Триває - за донат від 300 грн. До всіх фото та шевронів додам ще стікери Шум Триває. Загалом ви можете задонатити кратну суму і отримати одразу декілька фото/ шевронів. Якщо лоти закінчаться, а будуть ще бажаючі - певно додрукуємо ще. Якщо хочете отримати ніштяк, прохання заповнити ось цю форму та додати в неї скрін доната: https://forms.gle/Q7WRJcp5jCrV2yWk7Якщо щось не виходить з формою, є питання та пропозиції, можна писати @shilba
👁 19,900 23-07-14 23:58
Привіт тим хто досі тут є.Вибачте за довгу відсутністьВже досить давно з'явилася ідея зробити прощальний похід в Карпати та розвіяти там попіл засновника цього каналу. Аби він повернувся в місця, які дуже любив Поки орієнтовні дати 11-13 серпня: на його день народження. Попередній план в перший день піднятися на гору та попрощатися зі Звісно. Далі ті хто не планують ночувати в горах та іти довгий маршрут, зможуть сісти на потяг назад ввечері. Решті пропозиція пройтись ще якимось маршрутиком 2 дні. Щодо району є думки про Горгани, бо можна досить зручно організувати трансфер. Якщо в когось є ідеї маршрутів в не дуже людних, мальовничих місцях, що підходять такому опису, буду вдячна за поради. Наразі не уявляю собі яка кількість людей відгукнеться. Але будемо старатися або потрапили всі бажаючі. Якщо хочете приєднатися, будь ласка, напишіть в коментарях під цим дописом. Створимо чатік для організації. Якщо я комусь щось обіцяла та не виконала - максимально перепрошую, та нагадайте будь ласка в ПП.
👁 22,800 23-01-21 17:54
Друзі та подруги!📽У мене стався доволі неприємний випадок, через який я звертаюсь з проханням про допомогу. Мій ноутбук, який я використовую для роботи - зламався, тому я не зможу працювати поки буду в лікарні. А зараз така ситуація, що я дякувати вашій допомозі і тому що працював, плюс зарплатня з ЗСУ, вийшов рівно в нуль, та думав надолужити недостаток коштів, працюючи під час знаходження в лікарні. Але цей несподіваний випадок впливає на мої плани і мені треба ваша допомога знов. Я можу запропонувати вам якісь ніштячки, які вже відправляв частині людей, які допомогли до цього, це різноманітні приємні маленькі подарунки з мерчу. Шеврони з написом шум триває, які замовляв поки був на фронті, фотографії друковані в якісному вигляді та хорошій друкарні, це шопери з айдентикою канала, та листівки з фото подорожей.✔️Обіцяю подарувати щось, в вдячність кожному і кожній в міру можливостей.✈️Cпробую подарувати щось коштовне для мене, та можливо буде приємно отримати вам. В будь-якому випадку, буду вдячний всім хто долучиться до допомоги, від репосту до внеску. Але шум триватиме, допоки ми його створюємо.UPD: Дякую всім, неймовірно. Докинув трохи і купив.
👁 20,100 22-10-25 01:38
🏕Ви змінили моє життя і ставлення до нього. Чого тільки варта ця подорож в середину себе. Я нарешті поставила жирні крапки в стосунках з двома людьми. Якби не Карпати, цього б не сталося. Якби не ви, цього б не сталося. Дякую за поради і настанови. Я іноді можу понити, дякую, що терпите та ще й заспокоюєте. Дякую, пане Звісно 💚Сьогодні я кайфонула від гір. Це по-дурному звучить, але так і є. Я йшла і мені було класно. Повна свобода, нікого в радіусі кілька кілометрів немає, тиша, журчить потічок, шумить вітер у верхів‘ях дерев і я. Я лазила на колінцях по валунах, буреломах. Я потім запхалася на якусь гору, сіла і просто пів години втикала на горизонт. Пуста голова, без думок. Просто стан обнулення. Ти сидиш і тобі нічого і нікого не треба. Є тільки ти, тут і зараз. І нічого не важливо. Я абстрагувалася від усього. Посиділа і пішла назад. Хотіла асфальтованою дорогою, а потім подумала, шо коли я ще прогуляюся вечірніми Карпатами? Пішла назад горами. І кайфонула ще більше. Коли дах рве треба їхати в Карпати, обнімати дерева і радіти сонечку, яке грає на обличчі. Треба вириватися із рутини, щоб побути із собою, почути себе, подумати про себе. Сьогодні я зрозуміла, що краще, ніж гори, нічого немає. Це найкращий заспокійливий засіб. Коли на голові виростає корона, то треба їхати саме в гори.🔹Я просто розтаю, коли отримую такі фідбеки. Підписниця написала велике повідомлення, публікую частину з нього. А чого вартують фото з однаковим ракурсом. Словом - ф-а-н-т-а-с-т-и-ч-н-о.Підписники і підписниці Шум Триває неймовірні люди. 🔴В цих словах багато моєї філософії та відчуття гір, тому розшарюйте, можливо ми врятуємо ще когось нового.
👁 27,300 22-10-04 22:44
Жахливий збір, але все таки спробую. Є умовий тиждень, який я просиджую очікуючи чергу на деякі аналізи. Я планував витратити їх на заробіток необхідних грошей для оплати житла, зимове спорядження та на донати ЗСУ/потребуючим. Але в якийсь момент усвідомив, що з пачкою обезболу можу спробувати на два дні рванути в Карпати, та забратись з горем навпіл на якусь 1700м-ку. Але треба вирішити проблему з грошами на це і спорядження, які збирався заробити за тиждень.🏕Тому проста теза, з вас донат - з мене єдиний за час війни і напевно останній звіт з фото з подорожі Карпатами. Далі знов їбашити і їбашити невпинно. Я і мріяти не міг про таку думку, трохи соромно і некомфортно при таких умовах їхати кудись відпочивати, але думаю фізична біль від поранення компенсує це відчуття. З мене рандомні ніштяки від фоточок до деяких друкованих цікавинок, які я тільки на днях забрав з друкарні, та вже заготував для деяких підписників та підписниць, яким тисячу років заборгував презенти.Якщо ви погоджуєтесь на таку угоду, то буду вдячний, я незважаючи на погодні умови та фізичний стан, вижму максимум з звіту та спроби принести свіжого карпатського повітря. Бо мені без нього вже душу виє.5168755442634487Карта BTC3BEMJZEDAqbZEwpTRBYVARR7vQy6hcCnztUSDT-TRC20TJGXvHRhvzcsr8784jL7WMpzxUHsskXCtE
👁 18,500 22-08-28 00:34
Вмикайте звук.🔉⚔️Знаєте, дивився одне відео з побратимами і один з них сказав про те чи не заздрісно що люди вільно живуть поки ми сидимо на нулі та ловимо міни. Наштовхнуло на думку: людоньки, ходіть в бари, безпечно організовані концерти, в гори, парки, турбуйтесь про себе, відпочивайте, а ми приєднаємось до вас, коли закінчимо тут. Не забувайте про ракетну небезпеку, перебувайте в укриттях під час тривоги. Тому невеличкий пост абстрагуватись від всього. Деякі локації недоступні зараз, але можливо ви знайдете щось що припаде вам до душі.Вмикайте звук.🔉Список локацій:🏚РЛС Памір: 47.764154, 25.033552 🐘Обсерваторія "Білий слон": 48.046984, 24.627362🥅Водоспад Ворота: 48.166782, 25.142784 🌊Бакота: 48.585893, 26.999351🏡c. Розтоки, Усть-путила: 48.161933, 25.147717 🗻Підйом на гору Ґрофа: 48.611502, 23.937755 🏔Вододільний хребет: 48.974252, 22.917231 🏞Гірське озеро "Буковинське око": 47.854487, 25.023624 🌄РЛС Памір, вид з будинку: 47.763537, 25.034382 Велика Сивуля: 48.548937, 24.119449 🌳Праліси біля с. Кам'янка: 49.039244, 23.570688 ⚠️Прип'ять, Експериментальна теплиця: 51.413150, 30.041664 🏚Прип'ять, комплекс Садків-Ясель: 51.411389, 30.043889 🏚ЧЗВ, с. Жовнірівка: 51.298889, 29.931667💒с. Устечко, Греко-католицький Костел XIX ст.: 48.767548, 25.604109 🚠Драгобрат: 48.241868, 24.230055
👁 20,600 22-07-30 10:01
Друзі, дуже треба ваша допомога, дещо дуже важливе.Фонд Лелека, потерпає від відсутності коштів, тому призупиняє закупівлю медикаментів. Це дуже засмучує, бо Лелека одна з найкрутіших організацій по медицині, сам звертався до них і мені без проблем відправили 20 аптечок в повному зборі.Трохи про них: Волонтерська організація Leleka Foundation займається закупівлею та поставкою в ЗСУ та інші силові підрозділи медичних матеріалів (тактичних аптечок, медичних рюкзаків та медичного обладнання для військових шпиталів та ін.). Організація функціонує з 2014 року.З початку повномасштабної агресії Росії (станом на 23 червня) фонд зміг придбати більше 17 тисяч тактичних аптечок, більше 12 тисяч турнікетів, більше 790 медичних рюкзаків та інших матеріалів. Організація дуже уважно слідкує за якістю медичних матеріалів, отримує інформацію та заявки безпосередньо від медиків відповідних військових підрозділів.Карта\Пейпал: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=DS4DZQ4MXKFJUДонати криптою: https://app.endaoment.org/orgs/472377309Карта 4731185611071785 (Олексій Сіхарулідзе, Приват)Карта 4149609014791422 (Ірина Гук, Приват)Відправив їм весь залишок з ЗСУшної зп за цей місяць.