Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фільтр з пастором
Añadido 14 jul. 2024

Фільтр з пастором

@shtundacoffee
Número de suscriptores: 3 453
Fotos: 541
Videos: 60
Enlaces: 232
Descripción:
Канал Павла Токарчука, молодого баптистського пастора зі Львова. Діалог про Бога, людей, віру, церкву та події навколо. Відкрито і з любов‘ю. Особисто можна писати сюди @ptokarchuk
Fuente

Фільтр з пастором | І вона народила свого Первістка Сина, сповила Його й поклала в яслах, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фільтр з пастором Фільтр з пастором @shtundacoffee
1 440 Vistas/Alcance 2025-12-24 20:29 Mensaje №1042
«І вона народила свого Первістка Сина, сповила Його й поклала в яслах, оскільки у світлиці не було для них місця.»Лк. 2:7На четверте повномасштабно-воєнне Різдво відчувається розгубленість, розчарування і роздратування. Ці болючі три «Р» спонукають людей закриватися. Закритість породжує відчуття самотності і/або відчуженості. Кожен закривається по своїх «світлицях». Де є певний світогляд, певні принципи і певні правила, сформовані із гримучої суміші окремих обʼєктивних фактів та субʼєктивного сприйняття.Кожен закривається фігурально або дехто навіть буквально. Закривається зі своїми сімʼями. Зі своїми побратимами. Зі своїми друзями. Зі своїми котами. Або ж на самоті. В своїй безпечній зоні. Де немає тригерів і панує крихкий спокій, який час від часу хтось намагається зруйнувати. Але де немає також місця для інших.Різдво нагадує нам про Бога, який прийшов до нас на землю без нашого запрошення, але з нагоди нашої потреби. Прийшов тихо, але змінивши нас.І це смиренне і водночас нахабне Різдво спонукає нас лишити хоча б куточок із яслами в наших серцях для Христової надії. Можливо ще маленької та слабкої. Проте, яка в майбутньому буде спасительною.І лишити куточок для інших людей, які родом тутешні, але здаються далекими чужинцями. Утім, можуть виявитися Божою відповіддю для нас.Вдячний Господу і тим живим та полеглим у пікселі за ще одне Різдво.Христос народився!