Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фільтр з пастором
Añadido 14 jul. 2024

Фільтр з пастором

@shtundacoffee
Número de suscriptores: 3 453
Fotos: 541
Videos: 60
Enlaces: 232
Descripción:
Канал Павла Токарчука, молодого баптистського пастора зі Львова. Діалог про Бога, людей, віру, церкву та події навколо. Відкрито і з любов‘ю. Особисто можна писати сюди @ptokarchuk
Fuente

Фільтр з пастором | Американський мір?Напів-жартівливі і цілком серйозні заяви новообраног...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фільтр з пастором Фільтр з пастором @shtundacoffee
1 400 Vistas/Alcance 2025-01-08 08:30 Mensaje №731
Американський мір?Напів-жартівливі і цілком серйозні заяви новообраного президента США останніми днями показують його справжнє націоналістично-імперське нутро.Make America Great Again — бажане для багатьох американців гасло через недолугу політику попереднього уряду. Проте, чомусь так віє реваншизмом, який привів Гітлера до влади після поразки у Першій світовий. І чомусь так віє реваншизмом «можем павтаріть».Авжеж, це останній термін президентства Трампа. І він буде йти у ва-банк. До речі, чи останній? Бо про третій термін він теж жартував вже.На фоні цього сумно і небезпечно чути голоси християн, що бачать в ньому месію. Адже він за християнські та сімейні цінності! І він проти ЛГБТ та абортів! Наш!А чи справді «наш»? Якось упускаємо, що путін теж «за» і «проти»… Нагадайте, скільки було дружин і коханок у цих двох моральних авторитетів?Звісно, Бог може використати навіть поганців аби виконати свій задум. Але варто памʼятати, що фараон часів Виходу, що Навуходоносор все одно в історії залишилися тиранами і згодом зазнали краху.Звісно, американські політичні інституції доволі сильні і є високий рівень взаємного контролю. І звісно, у нас як українців немає іншого вибору ніж пробувати затоваришувати з одними аби не потрапити в руки іншим. Ось така пастка. Але давайте будемо щирі і називати речі своїми іменами.Мудрості нам всім і милості від Господа.P.S. Я люблю Америку. Це гарна країна. Зі своїми проблемами, але гарна. Тому мені сумно, що відбувається така дичина…