Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нікому крім нас
Añadido 14 jul. 2024

Нікому крім нас

@shkidlyvo
Número de suscriptores: 582
Fotos: 2,020
Videos: 25
Enlaces: 243
Descripción:
Жив чоловік на цих зелених горах, На звозах кращого із давніх міст, Писав і мислив, мав химерний хист Його столітній оживляти порох.
Fuente

Нікому крім нас | І знову про екзархат.Я щиро не розумію чому градус дискусії такий висо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нікому крім нас Нікому крім нас @shkidlyvo
549 Vistas/Alcance 2025-11-18 07:06 Mensaje №2252
І знову про екзархат.Я щиро не розумію чому градус дискусії такий високий. Особисто я не проти, якби така структура утворилась. Але.Він комусь потрібен? Цей екзархат? Хто саме про нього просить? Хто б до нього долучився? І чи потребує це такої публічності?УПЦ в повному складі чи хоча б переважною більшістю хоче в нього вступити? Ну то рішенням синоду відновлюйте Євхаристійну єдність з Константинополем. Але ж синод цього не зробить, бо по-перше не хоче відділятись від Москви, а по-друге …чекайте, тут ніякого по-друге немає. Всі їхні аргументи (на зразок невизнання хіротоній) — це просто зручний привід лишатись в єдності з РПЦ.Якщо ж мова про те щоб дати прихисток окремим єпископам, то що їм заважає прийти в Андріївську, відслужити літургію з єпископом Михаїлом і майже гарантовано отримати канонічний прихисток від патріарха? Вирішити всі нюанси приватно. А заважає їм те, що для них єдність з чортами з синоду важливіша за будь що інше. І публічно ініційована дискусія про екзархат — свідоме чи підсвідоме бажання затягнути час і не приймати ніяких рішень.Однак вважаю корисним це опитування, як спосіб нашим УПЦшним братам сказати прямо, що вони хочуть змін, що вони хочуть розриву з РПЦ і вони хочуть знайти вихід. Якщо цим виходом виявиться екзархат, то слава Богу. Просто зробіть вже реальний крок, а не годуйте нас лекціями.