Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Михаил Шейтельман з Києва
Añadido 06 ene. 2025

Михаил Шейтельман з Києва

@sheitelman
Número de suscriptores: 115 840
Fotos: 754
Videos: 79
Enlaces: 413
Descripción:
Писатель и политтехнолог. Веду репортажы из под русских крылатых ракет вот здесь: https://www.youtube.com/@sheitelman

👥 Número de suscriptores

115 840
Promedio/Día:: +200
Promedio/Tiempo:: +933
Promedio/Mes:: +2062

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Вдогонку вчерашнему Международному Дню Мужчин. Олена буквально поймала меня на слове😀А отвечать теперь придётся нам всем. "Вітаю Михайле. Я Олена, переселенка з Покровська (зараз живу на Волині) ваша підписниця і шанувальниця, бо з вами складні речі перестають бути такими і перетворюються на зрозумілі та доступні. Сьогодні на ефірі в міжнародний день чоловіків прозвучала фраза «всім чоловікам вітання та шкарпетки в подарунок» і я зрозуміла, що не можу не розказати про чудову групу, місія якої зігрівати найсильніших та найсміливіших.Я одна з засновниць групи «Солодка пʼятниця» групи ініціативних майстринь, які вʼяжуть шкарпетки для захисників. З січня 2023 року ми збираємося щопʼятниці в міській бібліотеці і вʼяжемо теплі шкарпетки для Воїнів Світла. За майже три роки існування нашої групи майстринями було звʼязано та відправлено на фронт близько 2000 пар шкарпеток і солодкі ми бо в кожну пару вкладаємо смаколики, молитву та малюнок від дітей художньої школи.До складу групи входять жінки різного віку: наймудрішій з нас 86 років, а наймолодшій 8 років, тут і переселенки і місцеві жительки і всіх нас обʼєднує бажання подарувати тепло тим, хто виборює нашу волю та свободу. Але не без складнощів і тут я почну просити. Вовняна пряжа наш основний матеріал і її нам постійно не вистачає. Раз на рік я проводжу збір коштів на придбання пряжі. Запрошую ваших підписників доєднатися до нашого збору і стати позаштатним учасником групи «Солодка пʼятниця»З повагою Олена з Покровська."СБОР ЗАКРЫТ ЗА 5 МИНУТ
А это от Нины, официального кинолога нашего канала. А вдруг кто то из вас тоже мечтает стать кинологом? 🐾Дресирувальний комплекс КОЛІЗЕЙ🐾 Оголошує набір на курсиІНСТРУКТОРІВ-КІНОЛОГІВ❗️⛳️Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена📝📅 Старт групи: 01 листопада 2025📚Навчання онлайн та офлайн, зручний графік🎯Територіально: м. Київ та Київська обл.💼Працевлаштування:наші випускники мають можливістьвлаштуватись працювати в наш дресирувальний комплекс🐶🏆Сертифікат і посвідчення інструктора-кінолога,після складання іспитів📝Курс навчання: 3 місяці 🎯 Підготовка на курсах здійснюється за темами:📌Анатомія і фізіологія, особливості нервової системи📌Психологія та мова тіла собаки📌Етологія📌Генетика (генотип, фенотип)📌Ветеринарія📌Аптечка ПД📌Дієтологія, схеми нутріціолога📌Амуніція, її різновиди та призначення📌Породні особливості собак📌Методи дресирування собак📌Підготовка фігуранта, особливості роботи📌Тестування собаки на захист📌Пошукова робота📌Нормативи УКД, ЗКД, ВН/VT, ЗС, ПРС📌Трюкове дресирування📌Особливості прикладного та спортивного дресирування Практичні заняття на майданчиках й постійний супровід викладачів🧑‍🎓☎️Деталі за тел.067 796 46 50 Олександр 066 377 22 41 Ніна 067 937 63 43 Юрій Борисович https://forms.gle/Qin938e9mtwU9F4X9
#ШейтельманияРассказал я про "наш бренд - кризис" и получил вот такое письмо:Вітаю, Михайло.Пишу з повагою та великою симпатією до того, що ви робите. Я — засновниця українського видавництва настільних ігор «Хід конем», і ми нещодавно випустилигру «Криза» — сатиричну, чесну, трішки болючу, але дуже смішну гру про те, як вижити в українських реаліях, коли все летить шкереберть.Я хотіла запропонувати невеличку, але щиру ініціативу:з кожної проданої коробки «Кризи» ми готові передавати 20 грн на ваш збір "На тарганів" — навіть попри те, що останній епізод завершивсязакриттям збору, я розумію, що фронту «зайве» точно не завадить.Щоб зробити це прозоро та з любов’ю, ми можемо створити промокод для вашої аудиторії — SHEITELMAN, за яким люди знатимуть, що їхня покупка = донат, а ще отримають приємний бонус від нас.Ми не величезна компанія, а маленьке українське видавництво, яке намагаєтьсяробити щось чесне і корисне — і з гумором.До речі, ще 10% з кожної коробки ми ще передаємо на фонд Повернись живим.З вдячністю, АнастасіяЗаходите на сайт издательства, изучайте, если интересно - пользуйтесь промокодом SHEITELMANhttps://hidkonem.com.ua/nastilna-gra-kryza
Пост Трампа с комментариями Шейтельмана😂😂😂ТРАМП: Только что завершил двухчасовой разговор с Президентом России Владимиром Путиным. Считаю, что он прошёл очень хорошо. ШЕЙТЕЛЬМАН: Очень рад, что вы отлично провели время.ТРАМП: Россия и Украина немедленно начнут переговоры о прекращении огня и, что ещё важнее, о ЗАВЕРШЕНИИ войны. ШЕЙТЕЛЬМАН: А на прошлой неделе в Стамбуле это что было? Наша делегация туда по вашему требованию вообще то приехала. Или они ездили чая попить и рахат лукума покушать? ТРАМП: Условия этого будут обсуждаться непосредственно между двумя сторонами — и это правильно, потому что только они знают такие детали, которые никому другому неизвестны. ШЕЙТЕЛЬМАН: Так а вы тогда зачем? И если вы не знаете деталей, может просто отойдете в сторону и не будете мешать стрелять? А еще вы же говорили, что Вы - единственный человек, который может завершить эту войну. Теперь два получается - Вы и Умеров, да? ТРАМП: Тон и дух разговора были отличными. ШЕЙТЕЛЬМАН: Я уже говорил, что рад за вас? ТРАМП: Если бы это было не так, я бы сказал об этом прямо сейчас, а не потом.ШЕЙТЕЛЬМАН: Чёрт, вот эта последняя фраза прямо навевает сомнения какие то, вам не кажется? "Если кому то известны факты, которые могут помешать этому браку, пусть расскажет об этом сейчас или молчит об этом всегда"? Вы что то скрываете? Или что завтра будете всё это отрицать, и введете новые санкции против России?ТРАМП: Пусть процесс начинается!ШЕЙТЕЛЬМАН: Ключевое слово, конечно, пусть. Мы очень верим в ваше "пусть", дорогой товарищ ТРАМП! Сделайте ПУСТЬ снова великим!!!
По просьбе зрителей канала Шейтельман публикую текст:«ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО УИТКОФУ И КАРЛСОНУ С ОККУПИРОВАННЫХ УКРАИНСКИХ ТЕРРИТОРИЙ»Письмо я зачитывал сегодня в эфире, но есть желающие переводить его на английский и распространять. Письмо из временно оккупированных Олешок, Херсонська область, ЛівобережжяДля безпеки назвемо авторку Олешківська фуріяHelp!!! SOS !!! Допоможіть!!!Ми - жителі тимчасово окупованих територій України , звертаємось до людей усього цивілізованого демократичного світу . В першу чергу ми хочемо подякувати усим небайдужим людям ,які допомагають Україні в боротьбі з російським агресором. Тим країнам та їх жителям ,які дали прихисток українцям ,які втікали від війни. Ще ми хочемо нагадати ,що Україна це не тільки копалини та надра, Україна - це живі люди... Люди ,які хочуть жити в мирі та злагоді на своїй рідній землі, працювати ,будувати ,народжувати. Люди ,які мріють про спокій та мир ,про зустріч з рідними ,з якими розлучила ця клята війна.Люди віри ,люди правди ,люди здорового глузду - не дайте пошматувати Україну та її народ. Не дайте розвалити та сплюндрувати ту демократію та свободу слова в своїх незалежних країнах купкі ненажерливих тиранів.Як можна жити в країні ,де за тебе вирішують ,що тобі дивитися ,чи що тобі слухати? На окупованих територіях люди зникають безвісти.На початку війни ,ми виходили на мітинги проти російських військ та проти Росії. Три дні не виходили з будинків,коли проводили референдум за, приєднання до Росії ' під дулами автоматів. Україна не просить допомоги солдатами ,як Росія поповнює свої війська корейцями. Ми хочемо жити в Вільній Україні. Ми віримо що добрих та розумних людей на Землі більше. Ми - Українці. Ми не надра ,ми не копалини , ми живі люди. Ми хочемо жити...В Україні вбивають людей. В світі вбивають демократію та свободу слова. Дійшло до того ,що тирана Путіна нахвалюють за те що він розпочав війну в Україні і вважають ,хорошим хлопцем.' Люди прокиньтеся ,схаменіться. Не допустіть щоб світом правила купка тиранів. Не допустіть хаосу.Вся Україна горить від розривів бомб та снарядів. В червні 2023 року південь України затопило. Загинуло багато людей та тварин. І це все не природні катаклізми ,це все коїть один кремлівський виродок ,який хоче перевершити самого Бога.По всій Україні, кожного дня гинуть люди , багато скалічених. Нас вбивають , і нас в цьому ж і звинувачують. Люди гинуть сім'ями. За що? Тільки через те ,що росіяни замість того щоб у себе будувати ,прийшли до нас руйнувати. Ще раз дякуємо усим не байдужим людям всього світу за вашу підтримку та допомогу нашим ЗСУ та Україні. Help!!! SOS !!! Допоможітьзберегтитаоб'єднати Україну. Дякуємо.