Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - аби було
Añadido 14 jul. 2024

аби було

@shakhtar_girlllll
Número de suscriptores: 483
Fotos: 527
Videos: 34
Enlaces: 118
Descripción:
весна із завʼязанами очима усе ніяк не можу собі настати
Fuente

аби було | Двері зарипіли, бо вони завше рипіли. І поки я, маленьке дівчатко, у с...

Logotipo de la comunidad de telegram - аби було аби було @shakhtar_girlllll
808 Vistas/Alcance 2025-03-26 23:07 Mensaje №1804
Двері зарипіли, бо вони завше рипіли. І поки я, маленьке дівчатко, у синіх теплих лосинах сиділо на підлозі, ти гучно й водночас тихо заполонив собою кімнату. Так уже тобі виходило — добрі речі якось спокійно й без гамору собою просочувати. На голові — новорічний капелюх. У руках — барвиста таця з мандаринами й солодощами. Футбольна форма, очевидно, куди без неї. — Це тобі від таємного янгола. Фінальний подарунок. Дівчатко схопилося з ніг і чимдуж пострибало в обійми, бо дівчатко й досі інших опцій не знає. Ти не зізнаєшся, хто був моїм янголом у цій передноворічній грі. Але я добре бачу, як очі самовдоволено сміються й вловлюють кожен мій сміх. Це ж ти був. Бо ніхто би так добре й красиво не зробив. Так особливо. Так по-щирому й без очікування навзаєм. Я розплющую очі, бо закінчується метроном. Цього разу — це все, що я встигла згадати про тебе в цій хвилині мовчання. Наступного згадаю, як ми удвох дивилися футбол. До зустрічі в іншій хвилині мовчання, друже. Мені по тобі її лишила росія.