Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вебжурнал Світ Фентезі
Añadido 06 dic. 2025

Вебжурнал Світ Фентезі

@sf_web_magazine
Número de suscriptores: 1 940
Fotos: 2,150
Videos: 36
Enlaces: 1,430
Descripción:
Усе про фантастику
Fuente

Вебжурнал Світ Фентезі | Про що сюжет?16-річна Євангеліна Фокс іде до таємничого Принца Сердець...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вебжурнал Світ Фентезі Вебжурнал Світ Фентезі @sf_web_magazine
249 Vistas/Alcance 2026-06-22 10:55 Mensaje №3847
📚Про що сюжет?16-річна Євангеліна Фокс іде до таємничого Принца Сердець, аби зупинити весілля свого, як вона думала, коханого хлопця та її зведеної сестри Марісоль. Однак Джекс, тобто Принц Сердець, — ще той пройдисвіт і втілює її прохання у спосіб, якого вона ніколи не хотіла. А тепер вона ще й винна йому три поцілунки у відплату. Цілувати треба не Джекса, звісно — бо поцілунок із ним смертельний — а того, на кого він вкаже. Ось так Євангеліна їде на Північ, цілує тамтешнього красеня-принца Аполлона (знаю-знаю, але ви ще не чули імені Мстивця Забійвуда, чи то пак Вендженса Слотервуда), закохує його в себе, але виявляється, що все це треба, аби відкрити страхітливо-містичну Арку Валорів. Одним словом, Євангеліна опиняється в ситуації, коли їй хочеться знайти справжнє кохання, але так, щоб її не використали.Плюси Половина трилогії — це ненав'язливий казковий світ, в якому багато хаосу і несподіваних відкриттів. Тут є легенди та історії, які мають здатність викривлюватися, дерева-фенікси, отруйні зілля, обезголовлені статуї та навіть вампіри. А ще багацько сукенок та красивих людей. Євангеліна, попри підліткову нерозсудливість, — приємна героїня, яка вірить у все хороше, любить магічні перекази та чинить так, як вважає за потрібне. Авторка вміє ловити на гачок, через що книжки читаються легко. Постійно існує якась інтрига, як-от із Марісоль: то вона таки добра чи погана сестра? І що знаходиться за Аркою Валорів?Мінуси Найголовніший мінус — абсолютно поганий фінал, яким трилогія обривається наче нізвідки. «Що це було?» — питаю я. Сюди ж запишемо те, що трилогія з часом втрачає розуміння, куди вона йде, і сюжет починає розпадатися та навіть губити, здавалося б, вагомі лінії. (Я досі не можу зрозуміти, навіщо було списувати Марісоль). Пласкі чоловічі персонажі — при чому абсолютно всі. Трагічна передісторія — це не прописування характеру. Нецікава любовна лінія, що для роментезі дивно. Стосунки між Євангеліною і Джексом не мають емоційного зв'язку, вони не розвиваються, а тільки крутяться у колі самоповторів усі три книжки: "він такий гарний, але такий придурок" / "мені на всіх начхати/я не можу її поцілувати, бо вона помре". Романтика повністю будується на фізичному потягу та незрозумілій тязі до покусування. хДЦе гаремник 💞Визнаймо чесно, «Одного разу розбите серце» — це класичний дівчачий гаремник. У таких історіях є головна героїня та багато вродливих хлопців. Зазвичай серед них є головний любовний інтерес (Джекс) та другорядний, якому нічого не перепаде (Аполлон). Усі інші мають тішити око або просто розважати.Дівчачі гаремники можуть бути направду хорошими історіями. Але для цього треба пам'ятати, що хлопці з гаремника тут не лише для того, щоб світити усмішками й м'язами головній героїні та шепотіти їй провокативні речі. Закину таку святотацьку ідею: можливо, у них теж є якісь прагнення і внутрішні драми, які можна розкрити? Джекс 🙈Джекс — це кринж. У мене немає іншого слова просто. Хлопчина за сотні чи скільки йому там років навіть жартувати пристойно не навчився, хоча він чесно старається. Знаєте, той тип хлопця, який думає, що він смішний, але сміятися там хіба після слова "лопата". З його жартів зрідка сміється хіба Євангеліна, але вона просто пускає слину на його ямочки, ключиці, волосся і таке інше.Джекс постійно ходить і розказує, як він когось уб'є, що він увесь такий бездушна машина смерті. І водночас закладає ДВА МЕЧІ ЗА СПИНУ, КАРЛ!!!Це вже не кажучи про те, що він постійно маніпулює Євангеліною і поводиться, як останній довбень, але не моя справа ставити під сумнів смаки головної героїні...👉 ВисновокДалі першої частини читати не варто.Тут міг би бути нормальний сюжет, якби не було так багато Джекса і третьої частини.