Fuente
секс, стосунки та вино | Лист подрузі (чи собі?) Я іноді дивлюсь в дзеркало і себе не люблю. Зг...
1 510 Vistas/Alcance
2025-08-12 14:48
Mensaje №384
Лист подрузі (чи собі?) Я іноді дивлюсь в дзеркало і себе не люблю. Згадую ту, минулу, в якої 62 кг, а не 72… Я розумію, що це нормально, так багато хто відчуває. Адже любов до себе в сучасному світі з його вимогливістю і очікуваннями - це складна навичка. І я теж в процесі її опанування. Правда в тому, що тіло у тебе і мене одне. Іншого нам не дадуть. І воно буде старіти, як би ми не стримували це. Але в нього є потенціал до тренування сили, витривалості, навіть форму зробити, яку хочеш. Питання - скільки часу і ресурсу ти готова на це покласти. Бо це вибір - час, який ти можеш витратити на будь що інше, натомість. Але найважливіше, це його функціональність і здоровʼя. Щоб в 60-70-80 ти не кряхтіла, піднімаючись з ліжка. Щоб все ще могла насолоджуватись тим, що можеш вийти на прогулянку, чи навіть пробіжку, сама. А може навіть могла отримати ще не один оргазм. Потанцювати щосили, бо це дарує тобі радість. Що памʼятаєш прекрасні дні, які ти проживала. Бо памʼять теж може втратитись. Зберегти функціональність і здоровʼя, і навіть красу, можна лише через любов. І лише ти відповідальна любити себе. Ти не можеш контролювати інших, але ти можеш контролювати свої думки. Ти можеш сварити себе, хаяти, але що це тобі дасть? Лише поганий настрій, правда ж? А може навіть єдине бажання - лягти і нічого не робити. Я хочу, щоб і ти, і я також, зрозуміли. Що ми обираємо - як ДУМАТИ про себе. І ми в силах це змінити. Бо форма не повернеться в моменті. Треба час. А те, як ти думаєш про себе - створює фон для закріплення в тілі блоків, надлишкового жиру, або ж - приємного відчуття РОЗСЛАБЛЕННЯ. Ніхто не зможе долюбити тебе, поки ти сама себе не полюбиш. Скільки б тобі не говорили компліментів, ти лише будеш чіплятись за те, як сама за себе думаєш. Танцюй, якщо любиш танцювати. Багато танцюй, зранку, в обід на перерві, ввечері. Вправи, пробіжка, йога, стрейчинг, що там ще? Те, що любиш і насолоджуєшся. Повільні, усвідомлені прогулянки на заході сонця. За розмовами з коханими, подкастами, чи музикою. Або ж просто розгляданням життя навколо. Про корисну їжу ти і сама знаєш. І вистачить вже сварити себе за той клятий біг-мак, чи піццу на ніч. Або за те, що пропустила тренування, бо лінувалась. Це вже сталось. Класно, якщо кайфонула. Пішли далі. Додай насолоди, оргазмів, пестощів, ніжності, повільні ранки. Фантазії, які віддають вібраціями в тілі. Для цього не обовʼязково повинен бути партнер. Ти є у себе. Більше відчувати і фокусуватись на відчуттях. Бо тіло саме підказує, що воно любить, а що ні. В мене все ❤️ Амінь!