Fuente
Шпаківня Серхмана | Вітаю всіх!На честь річниці мого стрімінгу оголошую мінітурнір. Він бу...
295 Vistas/Alcance
2024-08-06 16:40
Mensaje №1564
Вітаю всіх!На честь річниці мого стрімінгу оголошую мінітурнір. Він буде проходити у форматі 2 на 2 в режимі командного бою на смерть. Призом є 2300 гривень, тобто два набори чемпіонс.З умов:• Грати на своєму акаунті з підключеним трекером. Я хочу запобігти смурфінгу, тому за подібне буде одразу дискваліфікація.• Для реєстрації напишіть під цим постом ваші ігрові ніки. Я намагатимусь відбалансити всіх власноруч, щоб було чесно. Але якщо ви маєте друга з яким вийде збалансована команда, можете піти разом.• Додатково можна задонатити на призові. 25% від зібраних коштів будуть передані на ЗСУ. https://send.monobank.ua/jar/6gGcvPQNy5 (написати ваш ігровий нікнейм в описі).• Ще одне невелике прохання: якщо ви вже маєте набір, дайте можливість виграти його тим, хто не має.• Реєстрація стартує з моменту публікації цього поста і триватиме до 15 серпня. Сам турнір буде проходити у два етапи: перший етап відбіркових змагань відбудеться 17 числа, фінал - 18 числа. Час буде визначений ближче до дати.