Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сергій Притула
Añadido 24 nov. 2021

Сергій Притула

@serhiyprytula
Número de suscriptores: 120 546
Fotos: 2,460
Videos: 1,110
Enlaces: 2,140
Descripción:
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Fuente

Сергій Притула | Сьогодні давав інтервʼю журналісту New York Times. І знову було питанн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Сергій Притула Сергій Притула @serhiyprytula
24 500 Vistas/Alcance 2023-11-14 18:29 Mensaje №2783
Сьогодні давав інтервʼю журналісту New York Times. І знову було питання про «втому суспільства від війни».І так, чорт забирай, ніде правди діти - люди втомились.Втомились від обстрілів, від того, що стрічка у фб стала суцільним некрологом, від того, що волонтери регулярно бомбардують проханнями про донати, бо треба вже і зараз, від того, що інформаційні потоки в принципі не поліпшують ментальне здоровʼя, а навпаки.Я минулоріч зірвався на своїх працівниках, коли прийшов на роботу і побачив на фонді з десяток пустих стільців. На запитання керівнику одного з департаментів, мовляв, де люди, почув відповідь, що «вигоріли» і попросили пару днів вихідних.Я кричав, що мені потрібна кожна людина на роботі. І в той час, коли на фронті гинуть люди, вони не мають права на «вигорання».І я так себе поводив, поки в один чудовий день не довелось звернутись за допомогою до психолога. Бо не стягував самостійно… плавило… і мій ККД прямував до нуля.До чого я веду?До того, що так, ми ніколи так не втомимось, як наші захисники, які кожного дня відбивають атаки російських зомбі, штурмують посадки, вгризаються в землю і вкладають у ту ж землю тисячами окупантів.Наша втома порівняно з цим - ніщо!Проте не картайте себе за те, що часом ви почуваєте себе спустошеними. Що часом опускаються руки і, на паралельному курсі, «хочеться на ручки».Ми люди.Ми можемо виснажитись.Ми можемо втомитись.АЛЕ МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗДАТИСЬ!Тому працюйте над собою, бережіть ментальне здоровʼя, намагайтесь спати рівно стільки, щоб вистачало для перезавантаження організму!Стійкість тилу - запорука стійкості фронту!Платіть податки, бо утримання Армії - це наші податки!Робіть донати волонтерським ініціативам, бо регулярні донати - це допомога солдату в окопах вже і зараз!І не дозволяйте нікому втягувати себе в міжусобиці! Бо міжусобиці - це те, чого дуже прагне наш ворог!Тримаймо стрій! Будьмо твердою опорою для наших захисників! Будьмо єдині перед потворним лицем окупантів!Непереможні, коли обʼєднані!!!