Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сергій АНАНКО | міський голова Сміли
Añadido 06 ene. 2025

Сергій АНАНКО | міський голова Сміли

@serhii_ananko
Número de suscriptores: 33 235
Fotos: 8,150
Videos: 1,270
Enlaces: 2,130
Descripción:
Офіційна сторінка міського голови Сміли

👥 Número de suscriptores

33 235
Promedio/Día:: -9
Promedio/Tiempo:: -88
Promedio/Mes:: -252

👁️ Vistas promedio por mensaje

12 564
Promedio/Día:: 16,300
Promedio/Tiempo:: 12,101
ERR: 37.8%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 0
Promedio semanal: 7
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de nombre

Сергій АНАНКО | міський голова Сміли 2025-01-20
Сергій АНАНКО 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні, як і щороку 22 червня, в Росії багато й дуже пафосно говоритимуть про Другу світову війну, про одну з її найбільш кривавих частин – напад нацистської Німеччини на СРСР. Про час, який для України завжди був нагадуванням про важливість миру та вшанування мільйонів безневинних жертв Другої світової війни. Це саме той час 20 століття, який мав би назавжди змінити ставлення будь-якої держави та світу в цілому до людського життя, а саме – утвердити життя як справжню найвищу цінність. Світових воєн і не було б, якби тодішні лідери керувалися цінністю людського життя, а не своїми імперськими мареннями. Сьогодні ж Росія почала цей день зовсім не зі вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні і не із сигналів, які дозволили б наблизити закінчення війни цієї, що триває зараз, – війни Росії проти України, а з нових нічим не виправданих убивств. У Сумській області російський дрон убив дитину, бабусю і чоловіка. Маму та ще двох дітей цієї родини поранив. Будинок знищений. Звичайний будинок, зовсім не військова ціль… У Запоріжжі за цю ніч двоє убитих від російських ударів, ще сім людей поранені. На жаль, є втрати також в Одеській області, були удари по Херсонщині, Донеччині, Харківщині. Знов були російські удари по енергетиці на Чернігівщині. У цієї російської війни – жодної справедливої причини: Путін керувався абсолютно тим же, чим і попередні агресори. Він так само зневажає життя. Він так само марить якоюсь своєю неадекватною й нікому не потрібною «імперією». Треба завершувати цю війну, що вже п’ятий рік забирає життя людей. Ця повномасштабна війна триває вже довше, ніж Перша світова. Можливо, Росія хоче дочекатися, щоб ця війна тривала ще довше і від Другої світової. Але світ точно цього не хоче й точно може цього не допустити. Потрібен тиск на Путіна, тиск на Росію, щоб все це завершилось достойним миром і реальним, гарантованим захистом для життя людей. Україна дала всі пропозиції для дипломатії. Треба нашим спільним тиском на агресора завести Росію в таку точку, коли інших варіантів, окрім дипломатії і завершення війни, не буде. Дякую всім, хто допомагає нам захищати Україну! Дякую всім, хто допомагає нам захищати життя людей!
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, який коригував ворожі удари по ЧеркащиніЗа доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у червні 2025 року на коригуванні обстрілів Черкас.Як встановило розслідування, наведенням російських атак займався завербований ворогом студент місцевого університету. У поле зору рашистів він потрапив, коли шукав «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.Після вербування та інструктажу агент почав обходити місцевість і фіксувати для фсб наслідки ударів по обласному центру.Задокументовано, як зловмисник прибув на місце ворожого «прильоту», сфотографував його та прозвітував куратору з рф. Для контактів з російським спецслужбістом зрадник використовував анонімний чат у популярному месенджері.Також агент відстежував бойові позиції радіолокаційних станцій Сил оборони, які захищають повітряний простір центрального регіону України.У разі виявлення української ППО він мав передати фсб відповідні координати для підготовки комбінованих атак по військових об’єктах.Ще одним його завданням було з’ясувати рівень захисту адмінбудівлі обласного управління Національної поліції.Співробітники СБУ викрили зловмисника на початковому етапі його шпигунської активності і затримали за місцем проживання.Під час обшуку в нього вилучено смартфон із доказами роботи на ворога.За матеріалами Служби безпеки суд визнав агента винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Розслідування проводили співробітники Управління СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
💔 Кожен воїн — це історія відваги й нескореності. Кожен загиблий воїн — це невимовний біль і непоправна втрата… Сьогодні Смілянська громада прощалася зі старшим солдатом 🇺🇦 Олексієм Михайловичем КІЗЕЄМ. Олексій Кізей народився 16 січня 1980 року в с. Ільїно Западнодвінського району Калінінської області (рф). У 1987 році разом із сім’єю переїхав до України, у с. Новокаїри Херсонської області. Дев’ять років навчався у місцевій загальноосвітній школі.У 1996 році вступив до професійно-технічного училища №29 у с. Червоний Маяк, де здобув спеціальність тракториста. Також заочно навчався в економіко-технологічному технікумі в м. Херсоні за спеціальністю механіка, поєднуючи навчання з роботою, аби забезпечувати сім’ю. Працював механіком у ТОВ «Склотара» у м. Херсоні, одночасно виконуючи обов’язки охоронника дитячого садка. Згодом працював водієм маршрутного таксі в компаніях «Іксора» та «МИС» у м. Херсоні. Останні місяці мирного життя працював водієм-далекобійником. 🇺🇦Із початком повномасштабної війни Олексій став волонтером: здійснював перевезення та доставляв гуманітарну допомогу по всій території України. У вересні 2024 року вступив до лав Збройних Сил України. 🪖Проходив службу на посаді стрільця-номера обслуги механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини ЗСУ.Сумлінно й мужньо виконував військовий обов’язок, залишаючись вірним присязі та Українському народові. Серце Олексія Кізея зупинилося 5 червня 2026 року внаслідок важкого поранення, отриманого на полі бою. Лікарі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні до останнього боролися за його життя, але, на жаль, врятувати воїна не вдалося. 🕯Від усієї Смілянської громади висловлюємо щирі співчуття дітям загиблого воїна, усім рідним, друзям, землякам, знайомим та побратимам. Схиляємо голови перед пам’яттю Героя 🇺🇦Дякуємо за його мужність, любов до рідних і Батьківщини, за самопожертву, яку він приніс заради нашого миру. 🕯 Вічна пам’ять і слава Герою! Олексія Кізея поховали на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).
Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні.
🫂 Дружини наших захисників і захисниць щодня несуть свою важливу місію — підтримують, чекають, вірять і допомагають своїм рідним вистояти. Саме тому важливо, щоб і вони мали простір для спілкування, взаєморозуміння та психологічної підтримки.Спеціалісти Смілянського центру соціальних служб запрошують дружин чинних військовослужбовців до груп підтримки, які діють у Центрі життєстійкості.Учасниці зустрічей матимуть можливість:🔹 поспілкуватися з жінками, які проходять схожий життєвий шлях;🔹 отримати підтримку професійних психологів;🔹 опанувати практичні техніки для подолання тривоги та емоційного навантаження;🔹 знайти ресурси для відновлення внутрішніх сил.📅 Зустрічі відбуваються щовівторка о 17:00.📍 Місце проведення: Центр життєстійкості, м. Сміла, вул. Дорошенка, 4. Тривалість — 2 години. Відвідувати можна стільки зустрічей, скільки ви відчуваєте за потрібне.Для участі необхідно заповнити коротку анкету:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNpQVe8h2xIEWvmgbhfRMH73dT5OlRc0yqHAxKrXNLpj7N2Q/viewform?usp=publish-editorПісля реєстрації фахівці зв’яжуться з вами протягом трьох днів.📞 Додаткова інформація:+380 47 332 07 40📧 [email protected]💬 Якщо психологічна підтримка потрібна вже зараз, працює безоплатна та анонімна лінія допомоги:📞 068 700 77 09 (щодня з 08:00 до 17:00).
Стан справ у Смілі на 04.06.2026 р.Тези прямого ефіру: 📍Водопостачання та водовідведення в Смілі працюють цілодобово. У літній період зріс забір води, що є природним. Поодинокі пориви та відкриті люки оперативно усуваються. У разі виявлення проблем просимо звертатися до диспетчерської служби📍КП «Смілакомунтеплоенерго» активно готується до зими. Нещодавно отримано дві когенераційні установки вартістю понад 10 млн грн, які вироблятимуть електроенергію з газу. Щира подяка партнерам і благодійникам за підтримку📍СКП «Комунальник» працює у штатному режимі: займається благоустроєм, прибиранням, озелененням, покосом трави та ремонтними роботами. Водночас є потреба у працівниках, зокрема косарях та дорожніх робітниках📍Ремонт аварійної ямковості доріг здійснюється за графіком. Нанесення дорожньої розмітки виконується після першочергового ремонту покриття📍Перевізники Сміли подали розрахунки щодо перегляду тарифу на проїзд у громадському транспорті. Попереду всі необхідні процедури розгляду, які триватимуть щонайменше два місяці. Основним чинником залишається вартість пального📍Аналогічна ситуація і з іншими комунальними підприємствами, зокрема КП «ВодГео» — можливий перегляд тарифів. Для підприємств вартість електроенергії формується за ринковими цінами, тоді як для населення вона залишається регульованою📍Контроль за шумом мототранспорту та техніки під час повітряних тривог ускладнений через відсутність дієвих законодавчих механізмів. У цьому питанні ключовими залишаються людська відповідальність і взаємна повага в умовах війни
Понад 500 працівників ДСНС залучено до ліквідації наслідків нічної російської атаки по наших містах і громадах. Основний удар був по Києву, де знову пошкоджено десятки житлових будинків та інша суто цивільна інфраструктура. На жаль, відомо про чотирьох загиблих. Мої співчуття всім рідним і близьким. Зараз у лікарнях столиці перебувають 38 людей, усім надається необхідна допомога. У Дніпрі триває пошуково-рятувальна операція на місці чотириповерхового багатоквартирного будинку. Частину будинку фактично просто знесли. Девʼять людей було вбито цією атакою, серед них – дитина. Тридцять п’ять постраждалих у місті. Доля ще шести людей невідома. Їхні пошуки будуть тривати стільки, скільки необхідно. Били росіяни і по енергетиці на Харківщині та критичній інфраструктурі у Харкові. Під ударами були і Київська, Миколаївська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Чернігівська та Хмельницька області.Загалом за ніч Росія випустила по наших людях 656 ударних дронів та 73 ракети різних типів: балістичні, крилаті, протикорабельні. Масштабна атака і абсолютно прозора заява від Росії: якщо Україна не буде захищена від ударів балістики та інших ракет, ці удари будуть продовжуватися. Європі потрібна власна антибалістика, щоб ця війна нарешті могла закінчитись. І обовʼязково потрібна допомога Сполучених Штатів у постачанні ракет до Patriotʼів. Розраховуємо на підтримку наших партнерів та на дієві відповіді на сьогоднішній удар. І дякую всім українцям та українкам за те, що не нехтуєте сигналами повітряної тривоги.Слава Україні!
💐🔔 У Смілі пролунали останні дзвоники. Для наших випускників це особливий день, сповнений емоцій, спогадів, хвилювання та мрій про майбутнє. Для когось завершився важливий етап життя, а попереду — нові рішення, нові дороги та нові можливості.Цьогоріч у громаді 433 випускники 11 класів та 655 дев’ятикласників. Кожен із вас уже має власні досягнення, власний досвід і власну історію шкільних років.Бажаю випускникам успішно пройти Національний мультипредметний тест, впевнено рухатися вперед і не боятися ставити перед собою великі цілі. Девʼятикласникам — вдало скласти підсумкові іспити та визначитися з подальшим шляхом. Усім школярам — гарного літа, нових вражень, відпочинку й часу поруч із рідними.Щира вдячність педагогам за вашу мудрість, терпіння та щоденну працю. Саме ви допомагаєте дітям розкривати свої здібності, підтримуєте їх і формуєте майбутнє нашої громади.Водночас у навчальних закладах Сміли триває набір до перших класів. Попри всі виклики, наше місто живе, навчається, розвивається та будує майбутнє.Вірю, що наступний навчальний рік наші діти розпочнуть уже в мирній Україні. Нехай це літо подарує кожній родині більше тепла, спокою та добрих новин. 🇺🇦
Це дійсно історична подія, історичний день для нашої співпраці, для наших країн. Сьогодні є новий пакет підтримки від Швеції, і ця підтримка відкриває для нас новий рівень у збереженні життів для наших людей, у захисті наших міст, у захисті наших громад. У цьому сьогоднішньому пакеті обсягом 2,7 мільярда доларів є різні елементи для того, щоб ми стали сильнішими, є кошти, зокрема, на виробництво дронів – майже 400 мільйонів.Але найголовніше – «гріпени». Шведські бойові літаки, які точно посилять наш повітряний флот і нашу протиповітряну оборону. Із цього пакета більше 2 мільярдів підтримки – це саме літаки. Ми розраховуємо за наступні десять місяців отримати перші можливості, отримати перші «гріпени». Ми будемо робити зі свого боку все можливе. Важливо, що це літаки з відповідним комплектом озброєнь, і це допоможе в тому числі нашому захисту від російських керованих авіабомб. Ідеться саме про ескадрилью «гріпенів» для України, і це надзвичайно вагома для нас підтримка. Дякую, Ульфе, тобі та всій твоїй команді й усій Швеції за ці, безперечно, сильні кроки.Зі спілкування з медіа разом з Ульфом Крістерссоном. (1/3)
💔 Трагічна звістка обірвала останню надію родини Віталія «Топаза» ВЕЛИЧКА... Земний шлях Героя, з яким Смілянська громада попрощалася сьогодні, завершився 2 роки і 10 місяців тому. Свій вічний спочинок на рідній землі він знайшов лише зараз, повернувшись додому «на щиті». Сміляни віддали данину шани молодшому сержанту Національної гвардії України 🇺🇦 ВЕЛИЧКУ Віталію Вікторовичу. Наш Герой народився 26 листопада 1983 року у місті Сміла. Навчався у Смілянській загальноосвітній школі №10. Пробував себе в різних сферах і зрештою знайшов своє покликання у будівництві. Був працьовитою, щирою та доброю людиною, на яку завжди можна було покластися. Отримавши повістку та обіцяючи повернутися живим, Віталій без вагань долучився до лав війська та став на захист України. 🪖Служив у Національній гвардії України у 4 БОП «Рубіж» на посаді стрільця-кухаря 3-го відділення 1-го взводу оперативного призначення 12-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах). В останній телефонній розмові він коротко повідомив, що йде на виконання бойового завдання. Вже за кілька днів сім'ю сповістили, що Віталій зник безвісти. Потягнулися довгі місяці болісного очікування... 2 роки і 10 місяців рідні жили між вірою та болем, між надією і страхом. Родина до останнього вірила й чекала на хорошу звістку. Та, на превеликий жаль, дива не сталося — експертиза ДНК засвідчила загибель Віталія. Життя Віталія Величка обірвалося 9 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області. Для своєї родини Віталій був люблячим чоловіком, добрим сином, чудовим братом, турботливим дядьком та міцною опорою. Його запам’ятають як людину з великим серцем,добрим словом і щирою душею. Найщиріші співчуття всім рідним, друзям, побратимам та всім, хто його знав і любив. 🕯Світла пам’ять і вічна слава Захиснику України🇺🇦. Поховали воїна на Гречківському кладовищі.