Fuente
Середич.info | я майже ніколи не публікую коментарі, але ці два про головного ВБшника...
13 600 Vistas/Alcance
2026-02-19 16:57
Mensaje №5742
📌я майже ніколи не публікую коментарі, але ці два про головного ВБшника Львівської митниці - просто скарби 💎 1️⃣ «А що Ви хотіли, в Нас в державі як, як орган називається, то він і кришує. В даному випадку внутрішня безпека Львівської митниці повністю інтегрована в процес сприяння проходженню контрабанди та кришування цього процесу. Кожна зміна відкашлює Пшеничному по 2000 доларів, а деякі модні зміни ,і всі 3000-4000$, а змін цих на кордоні 28 , таким чином тільки з прикордонних постів 60.000$. Не забуваємо про всім відомі бусіки, там такса 50$, з КОЖНОГО👆🏻, а їх в середньому 800 проходить , таким чином ще 40.000$. А внутрішні пости, розмитнення тільки авто, по 5$, а тих авто десь 3000 , і тут ще мінімум 15.000$, не забуваємо при призначення на посади та перевірки. І таким чином виходить як мінімум 120-150000 $ щомісячно. А ви тут пишете про якісь маячки на авто. Смішно і їм і нам» 1️⃣2️⃣ «Але знаєте що дійсно радує, так це те яку форму носять наші доблесні митники. Колись за давніх часів форма була від такого відомого дизайнера Вороніна і за державний рахунок, а тепер подивишся на керівника ВБ Львівської митниці Пшеничного і душа радіє : тут тобі і STEFANO RICCI і LORO PIANO, навіть є колаборації MARC JACOBS та LOUIS VUITTON, ну а що з такими заробітками гріх гарно не вдягатись»2️⃣📌лайк-репост 😉