Fuente
SEPTEMBER | ЗЛИШСЯ? - ЗЛИСЬ МОЯ ХОРОША! 🖤Відчувай, живи, вдихай на повні груди. До...
6 400 Vistas/Alcance
2024-08-12 17:02
Mensaje №16022
ЗЛИШСЯ? - ЗЛИСЬ МОЯ ХОРОША! 🖤Відчувай, живи, вдихай на повні груди. Дозволь собі бути, реагувати, показувати зуби... ⠀ Навіть якщо це незручно та непристойно.Навіть якщо «хороші дівчата так не роблять!»Навіть якщо правильніше терпіти.Мовчати. Опустивши очі. Занурюючись у свій сором і провину. ЗЛИШСЯ? ЗЛИСЬ МОЯ ХОРОША! Вже можна. Вже пора.Виявлятися. Звучати. Бажати.Бунтувати якщо треба і скидати з себе чиїсь пута. Норми пристойності та виховання. Липке павутиння чужих очікувань і страху бути засудженим кимось…. ЗЛИШСЯ? ЗЛИСЬ МОЯ ХОРОША!Ти вже зросла. Ти вже доросла.Вже пора. Пора перетворюватися зі зляканого кошеня на прекрасну левицю!Ту, яка захистить і себе, і своїх дітей. Ту, яка не дозволить їм затикати себе, зраджуючи знову і знову. Ту, яка покаже їм новий шлях.Шлях свободи та радості.Шлях прийняття та кохання…А для цього важливо ПРИЙНЯТИ себе, моя хороша. Прийняти різною, неправильною та негарною. Той, що злиться і скеля зуби.Той, що більше не мовчатиме…Злишся? Зли моя дівчинка! ⠀ Дозволь собі відчувати. Щоб кохати, а не воювати.#september_натхнення