Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Número de suscriptores: 9 509
Fotos: 4,200
Videos: 466
Enlaces: 2,270
Descripción:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Fuente

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | Любов — це вибір і активна дія. Тим більше, зазвичай киянами стають в ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
1 990 Vistas/Alcance 2026-05-31 15:18 Mensaje №8691
Любов — це вибір і активна дія. Тим більше, зазвичай киянами стають в наслідок свідомого рішення. Якщо вам у Києві добре, але ви нічого для нього не робите, то, можливо, це Київ вас любить, а не ви Київ) Коли тобі добре вдома за дверима квартири і в офісі, а ще може на вихідних на Золотих. Любити себе в Києві просто) Особливо в останню неділю травня, а не лютого. Але любити Київ активно теж не так вже і складно, якщо це частина твого життя. Підписувати петиції, ходити на мітинги, сходити кілька разів на суд про захист спадщини, прийти на акцію про перехід на Університеті. Можна писати своєму голові РДА чи депутатці, якщо бачиш якусь проблему. Можна донатити міським організаціям і допомагати забивати вікна після прильотів. І ще більше донатити силам оборони. Можна підтримувати Пасажирів Києва, Мапу реновації і Спадщину, проєкти платформи Острів. Можна створити у себе вдома ОСББ. Взяти відповідальність прям за все місто — це може і занадто, але от принаймні за власний будинок. Ще можна піти працювати в муніципальні організації, в Київзеленбуд чи то земельний департамент. Показати, як треба)Ще голосувати на виборах. Вони точно колись будуть. Бо постів про любов на День міста більше, ніж було виборців на останніх місцевих. Колись Києвом керуватимуть люди, які гідні цього міста. Але для цього їм треба достатньо розізлитися і зрозуміти, що інших дорослих у цій кімнаті немає)@semenovatut