Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Número de suscriptores: 9 568
Fotos: 4,200
Videos: 467
Enlaces: 2,270
Descripción:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Fuente

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | По місту: метро вже їздить на лівий, без опалення 5635 будинків, лівий...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
3 670 Vistas/Alcance 2026-01-20 08:11 Mensaje №8338
По місту: метро вже їздить на лівий, без опалення 5635 будинків, лівий берег знову без світла.На кампусі КАІ після обстрілу:Світло ось тільки вимкнули. На перший корпус запустили генератор. Лаби будуть запускати за необхідності.Опалення в нижніх гуртожитках і корпусах є. В верхніх гуртожитках немає, КТЕ до обіду обіцяє відновити. Нагадую, що можна поки переселитись у нижні гуртожитки і не мерзнути. Кімнати у верхніх за вами залишаться.В 1 корпусі працює пункт незламності. Друзі з лівого берегу, можете на весь день приходити працювати. Вчора посольствам розсилали повідомлення про необхідність евакуюватися жінкам і дипломатам старше 50) Досі не розумію, що спільного між жінками і дипломатами в 50) Але евакуюватися поки точно рано. Багато шкіл у Києві працюють в режимі "зимового табору", але фактично продовжують навчання за програмою. Тому що людям треба ходити на роботу. Місто живе. Проросійські блогери і блогеркиці в тредсі волають, чого ми в біса не здаємо Донбас?! Нам що не холодно? Коли буде апокаліпсис, ми його проігноруємо, бо треба постригтись, зробити нігті, підготувати дітей до НМТ і виходити працювати.@semenovatut