Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Selo
Añadido 14 jul. 2024

Crypto Selo

@selo_crypto
Número de suscriptores: 42 234
Fotos: 686
Videos: 13
Enlaces: 517
Descripción:
Перший офіс в селі Шлях простих пацанів з села в крипті Співпраця: @reklama_rdeni
Fuente

Crypto Selo | Чому альти постійно падають? 😔За останні 2 тижні вийшло одразу декільк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Selo Crypto Selo @selo_crypto
12 900 Vistas/Alcance 2026-04-03 12:28 Mensaje №721
Чому альти постійно падають? 😔За останні 2 тижні вийшло одразу декілька проєктів: BackPack, Based, Mezo, Katana і всі з них показують просадку від 10% до 50%Якщо подивитися на графіки більшості альткоїнів, то ми побачимо схожу ситуацію аж до -90%, як, наприклад, L2 рішення (тому що вже не модно) Arbitrum і Optimism😭 Також падають токени тренду перп-дексов: Lighter -60%, Paradex -36%Цьому я бачу одразу декілька причин:- Ринок в срацi- Люди більше не вірять у "гемні технології"- TGE і лістинги сприймаються здебільшого як фінал проєкту- Все вже зрозуміло на премаркетах і ф’ючерсах ще до лістингів- Люди не хочуть бути Exit liquidity для фондів або дропхантерів- Відсутність попиту і грошей у роботяг для викупу токенів- Роздуті FDV, нахабність і жадібність команд проєктів🤲 Що могло б змінити цю ситуацію? Ну як варіант:- Смерть 80–90% безкорисних проєктів і менше розмивання ринку- Зміна моделі і токеноміки проєктів: нижчі FDV, генерація прибутку холдерам- Нові тренди і приплив грошей у криптуНа жаль, поки що видимих змін немає, тому проєкти здебільшого продовжать виходити одразу в нескінченне падіння, тому холдити щось із дропів і сейлів я не бачу сенсу 🚬