Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спільнота SM (навігація)
Añadido 06 ene. 2025

Спільнота SM (навігація)

@sekret_ml
Número de suscriptores: 114
Fotos: 1,570
Videos: 131
Enlaces: 1,140
Descripción:
‼️переходь по посиланням у пості🤝
Fuente

Спільнота SM (навігація) | АЛЬТСЕЗОН❗️💡У моїй парадигмі бачення цього ринку Альтсезон відбудеться...

Logotipo de la comunidad de telegram - 💸Sекрет Мільйонера💸 Спільнота SM (навігація) @sekret_ml
1 670 Vistas/Alcance 2025-12-24 12:03 Mensaje №2299
🟢АЛЬТСЕЗОН❗️💡У моїй парадигмі бачення цього ринку Альтсезон відбудеться 100%. Це просто лише питання часу. Наводив Вам безліч аргументів на фрактальність та закономірность на активах. 🔍 Метали, індекси, активи високого ризику. По усіх цих активах ЗАРАЗ формується ПАРАБОЛІЧНИЙ рух! Наприклад по Золоту ми уже спостерігаємо реалізацію!🤷‍♂️Я можу Вам ще багато наводити аргументів але це всеодно ніяк не змінить Ваші відчуття СЬОГОДНІ 💯По факту сьогодні: альткоїни падають, коректуються та накопичуються!В моменті «скам». Так, здається без сенсу їх купувати. А якщо і хочеться докупити то одразу думки що може бути нижче 😏Але дайте собі також чесну відповідь на запитання: а хто із учасників буде мати «нереальні результати» ? ☝️Явно не ті хто прийдуть на зелених свічах. Ваша задача полягає в тому щоб подивитися що може відбуватися далі. Дно Ви не відкупите, майбутнього ніхто не знає !Але діапазон - відкупите ⚠️ Змушувати кожного «утримувати» позицію уже немає сенсу. У кожного своя боротьба і свій шлях.💎 І Ваш результат у портфелі це тільки результат Ваших дій та зусиль в минулому А от чи робити висновки зараз - це також має сам собі зрозуміти кожен! ❤️Я особисто буду використовувати усі наступні можливості які буде давати ринок! Я продовжу накопичувати Альткоїни по мірі можливостей!Мені не потрібна мотивація ні від кого чи аргументи від посторонніх людей. Мені все видно на графіку ! Це - накопичення!Цей цикл, значення, цілі та діапазони будуть дійсно космічними в цей раз! Зараз, в такій стадії ринку потрібно бути максимально жадібним до активів.🔴Те що не відбулося Альтсезону за графіком - вважаю нормою для ринків. Було б просто - усі стали мільйонерами. А звичайні люди терпіти не стануть , терпіти і довіритись. 🤷‍♂️Їм необхідний результат одразу. Якщо його немає - «скам».Але це не «ходити на роботу» , тут не буде все одразу. Результат на наступний місяць Ви не отримаєте, навіть не надійтеся!🚀 Результат буде «ПАРАБОЛІЧНИМ» (роки капітуляції, зневіри перекриваються ростом в пару місяців, але потрібно дочекатися)#психологія #альтсезон