Fuente
Спільнота SM (навігація) | Розповідав ще коли #ELON коштував 0.0…0138 (умовне ДНО, невіра, страх,...
3 900 Vistas/Alcance
2025-01-19 19:25
Mensaje №1094
Розповідав ще коли #ELON коштував 0.0…0138 (умовне ДНО, невіра, страх, хейт) 📉 Але я зараз не тільки про ЦЕ.На сьогодні торгується на 3Х в моменті від точки коли був відос на ЮТУБ (ТУТ) 🎞«Що буде ймовірно далі» ? (ELON не виключення)Більша частина (95%) повиходить на 3-5Х від вкладених (максимум 10Х вистачить терпіння)І це не погано, це також профіт який вважається непоганим, молодець, заробив👌Одиниці зможуть дотримати до ATH та ще менше до діапазону 100-150Х . І я зараз не затверджую що ELON покаже такий результат. Ми не знаємо !Одне знаю точно ! Спішити з фіксацією не потрібно, дружня «не фінансова» рекомендація Приймати рішення потрібно дивлячись на всю ситуацію на ринку та включати багато факторів аналізу, домінація, настрій, наратив і тд і тп…Є також числові закономірності по яким іде відпрацювання рівнів. Це рівні Фібоначчі. Про це я розповідав в закритому каналі і доводив свої гіпотези на реальних прикладах альткоїнів починаючи з 2017 року.Тут просто потрібно довіритись математиці і статистиці.Цілі по #ELON у мене стоять набагато вище чим більшість учасників ринку собі може уявити ⚠️#elon #прогноз #психологія