Fuente
Sebto||Себто | Затори — це дорого. За 2023 рік Сполучене Королівство, наприклад, втра...
418 Vistas/Alcance
2024-08-02 16:14
Mensaje №2052
Затори — це дорого. За 2023 рік Сполучене Королівство, наприклад, втратило 4,2 мільярди фунтіа стерлінгів, США — 70,4 мільярди доларів, а Німеччина — 3,3 мільярди євро.Україну мало досліджують з цього ракурсу, проте вона регулярно потрапляє у топи. До повномасштабного вторгнення Київ займав 3 місце у світовому рейтингу заторів... 🛣 Як так виходить?INRIX при дослідженнях зазвичай розраховують це з огляду на:▫️ Час, який людина проводить у заторі, а не на роботі чи дозвіллі. Так у Штатах середньостатистичний водій витрачає 42 години на рік у заторах, у Німеччині — 40, а у Сполученому Королівстві взагалі 61 👀▫️ Витрати на паливо. Часті зупинки та початки руху в заторах призводять до його надмірного споживання. І це без урахування шкоди довкіллю, здоровʼю та інших супутніх проблемЯкі є способи вирішення? 📷 Розвиток альтернативних способів пересування, велотранспорту, особливо. В Осло було створено багато пішохідних зон і велосипедних доріжок замість паркувальних місць, що значно зменшило кількість автомобілів у центрі міста та покращило якість повітря📷 Обмеження швидкості до 30 км/год. Багато міст в Європі вже впроваджують цю практику для зменшення заторів і підвищення безпеки на дорогах. Це обмеження не тільки сприяє зменшенню кількості аварій, але й заохочує мешканців користуватися громадським транспортом або велосипедами замість особистих автомобілів.📷 Розвиток громадського транспорту, ми особливо вболіваємо за трамваї. Особливо після цього випуску «Чим хата багата». Виявляється, трамваї можуть бути дуже швидкими і не гіршими за метро. Громадський транспорт ефективніший, бо за одну поїздку він може перевезти десятки людей; тоді як одна машина зазвичай перевозить зазвичай лише одного водія, в кращому випадку + декілька пасажирів. Це зменшує навантаження на дороги та знижує рівень забруднення.Джерела: 1, 2, 3, 4.#себторозповідає