Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - SEASIDE RUNNERS ODS
Añadido 14 jul. 2024

SEASIDE RUNNERS ODS

@seasiderunnersods
Número de suscriptores: 979
Fotos: 971
Videos: 96
Enlaces: 332
Descripción:
🏃‍♂️Благодійна бігова спільнота🏃‍♀️ 🔹Instagram https://www.instagram.com/seaside_runners_ods 🔹 Facebook: https://www.facebook.com/groups/1176320253128470 🔹 Сайт: https://www.seasiderunners.com/
Fuente

SEASIDE RUNNERS ODS | Друзі, дякуємо за ваші відгуки. Хочеться прокоментувати моменти, де у ...

Logotipo de la comunidad de telegram - SEASIDE RUNNERS ODS SEASIDE RUNNERS ODS @seasiderunnersods
282 Vistas/Alcance 2025-12-29 15:51 Mensaje №1186
Друзі, дякуємо за ваші відгуки. Хочеться прокоментувати моменти, де у вас були зауваження. Нажаль найскладніші погодні умови заставили нас приймати ряд важливих рішень, а саме: побудувати частково нові маршрути за день, міняти місце старту/фінішу, та робити цей пост, якого не мало бути. Це вирізка з регламенту стосовно погодних умов. Як ви можете бачити, 3 рівень небезпеки, при якому приймається рішення щодо проведення змагань — вітер від 11 м/с. В Одесі на вихідних був вітер від 15 до 25 м/с. Ми самі бігуни, тому розуміємо що значить для кожного з вас старт, тому прийняли рішення проводити змагання. Вітер був такої сили, що постійно падали залізні чотирьох-метрові паркани, уявіть де були б стаканчики з водою, позначки кілометрів та напрямку руху. Ми не поставили арку, не ставили напрямки руху на розвилках, не ставили позначки кілометрів, не ставили каркаси з бренд-волами та фотозонами. Більш того, все, що ми побудували в стартовому містечку в суботу - було зламано і довелось в неділю зранку це все відновлювати. Окрім цього, в Одесі наразі найгірша ситуація зі світлом в країні, тому нам довелось на старті працювати з генераторами, чого ми не могли робити на пунктах гідратації. Навіть якби ми підвозили б теплу воду, вона б ставала крижаною через декілька хвилин. Саме з цих причин ми не ставили колу та ізотоник, бо лікувати ангіну нікому не потрібно. Сподіваємось на розуміння ситуації та чекаємо вас на нових стартах., які вже зовсім скоро.