Fuente
SBT Localization/Шлякбитраф | #УкрТґ | Чому сумує котик? Котик сумує, бо розробники вперлися в переговорах пр...
812 Vistas/Alcance
2026-03-21 08:02
Mensaje №3110
Чому сумує котик? Котик сумує, бо розробники вперлися в переговорах про додавання української локалізації до гри. Вперлися вони з аргументом, що з України мало додавань у бажане, а ще менше попзамовлень. На жаль, не всі є такими крутими, як ті ж Warhorse, котрі після переговорів зробили все можливе і неможливе, щоб українська мова з'явилася у другій частині їхньої гри. Чи такими, як CD Project Red, які мало того, що погоджують додавання мови, так ще й всіляко підтримують і розвивають напрям роботи з українською авдиторією. Чи такими, як Frogwares, GSC, яким в принципі байдуже, що там по цифрах, головне — має бути українська! Та багато хочеться різного і класного розповісти. Можливо, колись і розповімо. Проте...Не всі бажають розбиратися чи, банально, слухати аргументи. Інколи все впирається якраз у сухі цифри, які треба показати видавцю/вищому керівництву. І коли цих показників нема, дуже важко довести протилежне. Добре, коли знаходяться партнери, які готові підтримати напрям і дати гарантії, що додавання солов'їної позитивно вплине на показники. Та інколи навіть цього мало. Бо мало додавань у бажане. Бо мало попзамовлень. Бо теми з проханням про додавання мови ледь активні і постійно засираються болотними тролями...